Nadmerne potenie pod pazuchami

Príspevok v téme: Nadmerne potenie pod pazuchami
vERONIKA_555

ahojte chodím do 9triedy nadmerne..ale fakt nadmerne!!!sa potím pod pazuchami.Aby ste si vedeli predstaviť ako.tak ten kruh od potu ma polomer asi 7cm.Hambím sa v škole prihlásiť.lebo by som rada vyhla trápnym hláškam mojich nezrelých spolužiakov.Ludia musím sa obmedzovať v oblečení.nemožem mať sivé tričká.lebo na tých to stráášne vidno..nepomáhajú dezodoranty prekrijú.iba pach.ale aj tak som pod pazuchami nonstop mokrá.Pomožte k ednokrinologovi nepôjdemlebo predsa dospievam u lekára to budem riešiť až v 18a ták...pomôžte mi...niečo overené proti poteniu,nejaký prípravook?Ludia neviete si predstaviť aké to je.je to nesmierne nepríjemne a som zúfalááááá:(prosím poradte

M 25

ak nie si chorá, napríklad štítna žlaza, tak používaj Driclor .. je výborný a vôbec sa pod pazuchou nepotíš .

Vikinkaaa

Ahojte aj ja by som mala problém s tým poteniim.Ked idem do soly mozem si obliect hcičo už ráno som spotená.V podpazuši mam vsetko mokre.Ja nemáám problém ze mi to vydiet,ale ten pach.Hrozné niečo aj ja som uz skusal avsetko možnee nic nepomaha.Idem na prechádzku bud niekde von uz sa bojiim ist lebo viem ze sa spotim.Stále na to myslím.Prekáža mi ten pach.Ked oužiem dezodorant tak sa mi zmiešaju dve vone.Hroznee.Pomožte mi prsiim. :((

2bodka

*J*

myslim si skor, ze ide o psychicky problem, mozno si nervozna v skole, zo spoluziakov, z chalanov..moze to byt cokolvek.. mozno sa citis nesvoja. Skus sa zamysliet nad tym, ci sa, ked sa potis, citis byt v pohode, alebo si nervozna, pokial si nervozna, tak skus odstranit toto, potom aj potenie prestane. Potis sa aj doma? Ked si v klude? S rodinou? Rozmyslaj. Aj sa potis aj v tedy, treba dat vysetrit stitnu zlazu. Driclor by som nepouzivala, je to svinstvo prvotriedne.

Lia86

Mne pomohol Driclor, tiez som sa velmi potila pod pazuchami, teraz si uzivam pocit krasne suchych pazuch. Skusala som aj Excipial DeoForte, ale ten nic... Treba skusit, kazdemu zabera ine...

- mira

Ak tvoj pot nepáchne,máš problém s vodným režimom. Prebytky prijímaných tekutín obličky nestačia vylučovať. Tekutiny sa v tele tvoria i z cukru jednoduchého repného, ovocného alebo z medu. Tak isto stav ovplyvňujú prijímané chemické látky v jedle, v liekoch, povzbudzujúce a aromatické látky a soľ. Stav obličiek zhoršujú i tuky, ktoré upchávajú močové cesty a kanáliky v obličkách.

*J*

Nie ste sami, kto sa potí, tiež tomu nechpem a chce aby ste mi poraDILI..POTÍM SA! v ŠKOLE SOM CELÁ MOKRÁ POD PAZUCHAMI..NIKDE INDE..PROSÍM O POMOC

boba 77

Na margo tých antiperspirantov... ja tiež nepoužívam tieto sajrajty (okrem iného obsahujú hliník, ktorému je vďačný istý Alzheimer). Všetko závisí od stravy a od stupňa znečistenia tela toxínmy z nestrávených zvyškov nezdravej potravy. Ja to mám odskúšané na sebe. Keď jem veeeeľa ovocia a zeleniny + nejaké to varené jedlo v zásade delenej stravy, tak môj pot vôbec nesmrdí. No napr. cez sviatky sa nadlábne "všeho-šudy" tak sa hneď cítim....

vilko741

ahojte mam problem s potenim pod pazuchami, napr.len sedim pri pocitaci je mi chladno si musim vziať sveter ale som spoteny , aj vonku ked je chladno som na prechadzke a mam spotene pazuchy nechapem ..len tak ...prosim a radu