Nadmerne potenie pod pazuchami

Príspevok v téme: Nadmerne potenie pod pazuchami
vERONIKA_555

ahojte chodím do 9triedy nadmerne..ale fakt nadmerne!!!sa potím pod pazuchami.Aby ste si vedeli predstaviť ako.tak ten kruh od potu ma polomer asi 7cm.Hambím sa v škole prihlásiť.lebo by som rada vyhla trápnym hláškam mojich nezrelých spolužiakov.Ludia musím sa obmedzovať v oblečení.nemožem mať sivé tričká.lebo na tých to stráášne vidno..nepomáhajú dezodoranty prekrijú.iba pach.ale aj tak som pod pazuchami nonstop mokrá.Pomožte k ednokrinologovi nepôjdemlebo predsa dospievam u lekára to budem riešiť až v 18a ták...pomôžte mi...niečo overené proti poteniu,nejaký prípravook?Ludia neviete si predstaviť aké to je.je to nesmierne nepríjemne a som zúfalááááá:(prosím poradte

Timča

ahoj ja mam tiez take iste mam len 13 rokov chodim do siedmej...uz sa idem z t toho zblaznit. dom sa od pazuchami nepotim ani nikde..ale ako niekde vyndem kamoške alebo do školy no do školy určite pretoze v skole to je najhorsie.. nemozem si dat ani farebne tricka ked uz tak taklen bundu na to a nevyzliekat ani keby bolo 30 °C...aj ked nemam zdvyhnute uky.. to mi je vidiet... boze..

kattkaaaaa

preco riesite ci ist za lekarkou? ja som bola mam 22 rokov a co mi povedala? ze to neje problem...
ale tak mne to vadi lebo tie flaky od potu ostavaju a nedaju sa vyprat a ani ja neviem co mam pouzit cize take tricko zoberiem par krat a uz sa hanbim ho zobrat lebo tie mapy pod pazusi su nepriemne ano kazdy sa poti ale ked mate trisko a mikinu a este aj na miknine vydno tie flaky tak je to nepriemne a este v takom veku ked sa zacinate spoznavat a citite sa ze potrebujete zapadnut? hmmmm tak nerieste len lekarov ale rady

adela3

mam 17 rokov a problem ako veronika mam snad uz od 7. triedy..moj satnik tvoria prevazne cierne tricka,presnejsie tielka, a mozno par kusov inej farby ktore si aj tak obliect nemozem..dost som z toho zufala, cakam len kym budem este trochu starsia a idem s tym daco robit..skusala som aj ten Driclor ale pomohol tak na dva dni po prvej aplikacii a musela som ho vysadit pretoze som sa z neho vyhadzala a neskutocne ma to svrbelo a stipalo pod pazuchami,v noci som ani spat nemohla..som ochotna vyriesit to hocijak pretoze ma to fakt obmedzuje...

koalka

ahojte
ak je to ešte aktuálne tak ja osobne používam Excipial DeoForte Účinkuje skvele a nespôsobuje alergické reakcie. Ale neodporúča sa nanášať na čerstvo oholené podpazušie.

kuriatkoMA

Tiež mám problém z môjho pohľadu nadmerným potením, ktoré je naozaj len pod pazuchami (ak mám oblečené 3 vrstvy, tak som spotená až do tej tretej vrstvy), cítim sa nepríjemne. Liečim sa na šítnu žľazu ale lekárka povedala, že to nie je problém až kým sa nemusím niekoľkokrát v noci prezliekať. Tak neviem, ako si mám pomôcť. Existuje teda niečo aby sa človek nepotil pod pazuchami??

Lucia Lucia

Janek - to je tvoja skusenost, Veronike Driclor moze pomoct. Este aby som vysvetlila - aj ja som trpela nadmernym potenim dlhe roky (mmimochodom hormonalne testy v poriadku), Driclor mi pomohol len na zaciatku, neskor prestal ucinkovat (napriek tomu poznam ludi, ktorym naozaj pomohol a vyriesil problem), ja som pred niekolkymi mesiacmi podstupila operaciu torakospkopiu, ale kedze Veronika je len v 9 triede velmi neodporucam.

janek

Xena- viem o com hovorim....
na celom tele sa mozes potit len pri vacsiej zatazi alebo teplote.....ale ak sedis a tecie ti spod pazuchy pot neustale a aj v chlade.....je to uz o inom.