Načapala som svojho chlapa v damskych nohavickach...

alcaponediva

Myslim ze som sa zatial nestretla s nicim takym co by zakazovalo alebo povolovalo udavalo co si oblecieme,je to na kazdom jednom..Sme doma tri sestry a mame jedneho brachu,ktory si obcas pozcia nejake pradlo..Raz som prisla domov skor a stretli sme sa neplanovane..Mal na sebe asi 4 tanga,no doreci mu nebolo.No nevyzeral v nich zle..:)

pepepk

Bože robíš z toho vedu...ja som tiež všeličo poskúšal, akurát ma nikto nenačapal :D veď človek je tvor zvadavý nemusí byť hneď poturbovany :D

miki11

no a čo je na tom ked mam povedať pravdu tak ja sa ovela lepšie cýtim v nohavičkách ako v trenkoch a čo je na tom

Vilino

No je pravda že ženských nohavičiek
je viac na výber a kvalitných .Ja tieš mám rádšej nohavičky ako slipy
ale musia sa dobré vybrať aby sedeli
a potom je to fajn.Slipy sa nevyrovnajú nohavičkám ...proste vyrobcovia to neriešia a šijú sa stále nanič.

Trys

Dvadva9
Nie, neriesim to kacerom, ani napismi fashon girl. Vyhladavam skor vzhlad unisex. Bohuzial 90% pochadza z damskych regalov, co mi vobec nevadi. V podstate su to len mensie kusy, ktore v panskych oddeleniach nenajdem, kedze mam utlu postavu a sedi mi velkost damska 38. V panskom s-ku vyzeram ako sarkan. Je to realita a riesim ju po svojom. Urcite je nas takychto vela, len sa o tom nerozprava, lebo kazdy ma hned privlastok buzeranta, ak ma na sebe nieco ine, ako predpisuje spolocnost. Som vzdelany clovek, len mam skratka netradicno-tradicny problem spolocnosti. Nehladajte v tom uchylactvo, hladajte za tym evoluciu v obliekani a potrebu niektorych vystupit z davu.

dvadva9

Trys

no tak ale zase tento kus oblecenia ma byt v prvom rade funkcny :D
cize napr mne nevadi ze "neni vyber" ved nepotrebujem s logom kacera donalda ci cokolvek :D
proste 1 farba, xy kusov, typov moze byt viac ale nemusi..
lahko sa perie, nemusis rozmyslat co dnes na seba :D
no a toto aplikovat aj na ponozky.. napr 1 farba, 15 parov, prat naraz, odpada nutnost triedenia a mas postarane:)
tych par minut potom investujem radsej do trollovania na nete, ako do triedenia ponoziek :D
ale mas pravdu, ze 90% oblecenia su pre zeny.. ale nechapem preco by som tento fakt mal aplikovat aj na slipy ci nieco podobne..
ale tak 100 ludi 100 chuti no :D aspon je sranda, a o to ide ci nie? :D

dvadva9

IvanSKK

Nabuduce zober aj skrytu kameru, lebo toto je privysoka daň/cena za to, aby si clovek pozrel tie reakcie/pohlady ludi :D

marem

Ja tiež rád nosím dámske šaty a som pritom muž. Zo skúseností môžem povedať že dámske šaty sú voľnejšie ako mužské a aj variabilita dámskeho oblečenia je neporovnateľne väčšia ako variabilita pánskeho oblečenia...

Trys

Ludia, v dnesnej dobe riesit nieco taketo je zbytocne mrhanie casu. Co je na tom, ked chce niekto nosit nohavicky? Asi sa mu pacia... Len z vlastnej skusenosti viem, ze ked vkrocim do obchodu, 90% oblecenia patri zenam. Skuste si ist, mile damy, vybrat z troch druhov spodnej bielizne. Osobne si s priatelkou kupujeme veci spolu, ona vybera to, co sa jej paci na mne a ja vyberam veci pre nu. Panske slipy su kus asexualneho oblecenia a muzi, ktori zostali verni tomuto kusu prezitku zvycajne sex beru ako osobnu potrebu a nie ako partnersku zabavku. Kazdy z nas sa rad hra a niektori si nasli priestor prave v obleceni. Respektujem, ked mi priatelka povie, ze pre nu vyzeram otrasne v sirokych trenkach. No skratka sa mi nehodia... Tak ako ona respektuje mna, ked na nej neznesiem tigrovane oblecenie. Pravdupovediac, mat ju v tom doma oblecenu, nemam o nu najmensi zaujem. Tym ale nezneuctujem nazor tych, krorym sa prave tigrovane oblecenie paci. Ja osobne v satniku slipy ani trenky nemam, nosim iba nohavicky. Bohuzial sa to tazko vysvetluje, no skratka mi sadnu viac. Nenosim cipkovane ani kvetinkovane, nosim sportove a jednofarebne. Nie som uchyl, nenosim to kvoli vzruseniu, ale cisto z praktickych dovodov. Paci aa mi to a mam istotu, ze mam na sebe to, co sa mojej priatelke paci a nemusi to hladat nikde inde. Ludia, noste to, co chcete, respekrujte tych, krorym sa paci nieco ine, ako je predpisane spolocnostou. Handra ako handra. Baby, viete si predstavit, ako by vas lakalo, keby mate na vyber zo styroch takmer rovnakych triciek v obchode a o kusok dalej by ste videli sto panskych triciek? Aj vyber z ponuky hra velku ulohu v tom, preco sa svet meni. Ja osobne by som zaviedol status UNISEX a kludne by som vysiel na ulicu aj v sukni. Osobne babam zavidim sukne v lete a rad by som si tiez vetral... :o) Raz sa toho mozno dozijeme...