Prosim o radu ohladne posvy

Príspevok v téme: Prosim o radu ohladne posvy
mata9999

ahojte,
mam taky problem o ktorom uz dlhsie uvazujem. dole mi z posvy nieco trci, je to akoby nejaky kus koze alebo co. som este panna, bola som viackrat u gynekologa a aj ked som im povedala o vytoku, ani jeden z nich ma nevysetril co sa mi zda z ich strany nezodpovedne. s priatelom sme sex skusali uz viackrat a ani jeden raz sa do mna nemohol dostat aj ked sme skusali rozne polohy, bola som uvolnena, podotykam ze som z toho vobec nemala strach, raz sme skusali aj trochu alkoholu (nemyslim tym ze sme sa opili) ale proste trochu na uvolnenie,ze to mozno nieco spravi. davala som si pod zadok vankus. bolo to nieco hrozne, proste akoby som sa vobec nemohla ani trochu tam dole otvorit. mala som aj pocit ze mi to tam zavadza. preto sa chcem opytat ci ma niekto potuchy co by to mohlo byt, ci je to normalne. prosim o hlupe poznamky ma usetrite. vopred dakujem:)

mata9999

karioll2

taki uz boli 3...ach

hej skusali sme vsetky mozne polohy uz som zufala. preto som mu hrozne vdacna ze je taky trpezlivy, lebo sme spolu relativne dlho

karioll2

a skusali ste ze si na neho ty sadnes?cize by si mohla vsetko regulovat ty?
nie je podstatna odpoved,ale najdi si ineho gynekologa,resp.na urade pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou sa mozes na neho stazovat