Ako chudnu celebrity...alebo nechudnu?:)

chudneem

aku funkciu hladat?:)sak ja jem podobne no viac a chudnem 3 krat denne je normalne
ranajky:ovsenevlocky,jogurt,kivi
obed:cestoviny so syrom,zelenina
vecera:zeleninovy salat
a pohyb moc nemam len chodza

VincentV

1. vobec by som neveril podradným článkom v časopisoch ala BRAVO. 2. aj keby, černoši majú úplne inú genetiku, majú výborné spracovanie bielkovín, naopak tuky im páli mizerne. 3. takýto jedálnčiek si nemáš šancu udržať natrvalo, z krátkodobého hľadiska nemá zmysel, značka JOJO EFEKT. 4.Byonce drie minimálne 3-4 x týždenne v posilke, venuje sa tancu a miliarde iných aktivít. 5. 5kg s týmto neschudneš ani za štvrť roka. 6. začnite používať funkciu hľadať!

verygood

no - hm, mala som moznost vidiet byonce v portugalsku na plazi, najpr som si nebola ista ze je to ona,ale nakolko ju niekto odfotil , a neskor som foto videla v nejakom denniku, bola.a pri tejto diete by baba za ziadnych okolnosti nemohla mat taku zensku a krasnu postavu ako ma ona.keby jej jedalnicek pozostaval vyhradne z toho co si napisala, a dodrzuje ho,aj cvicenie, tak za tie roky co posobi by z nej bola kost a koza.takze ak by si nieco take chcela drzat-tak schudnes-to viem od trenera,pretoze toto je typ diety ktorou sa telo odvodnuje.este samozrejme nesmies solit, nic sladke, a podobne a mozes za mesiac ma dole 5 kil.ale nie je to dieta na dlhodobo nakolko ti budu chybat potrebne ziviny.aspon obmienaj rybu s kuracimi prsami, a maso pripravuj vylucne na vode, maximalne troche olivoveho oleja.pi vela vody a dzusov, a ked budes mat chut na sladke tak jedz ovocie a piskoty,doplnaj denne vytaminy, vyluc kavu a alkohol, jedlo si rozdel na 5 chodov,drzim paste pa

zuzula11

Ninka ... jest 3x denne je malo ... vsun si tam este nejake ovocie a jogurt ... a pozor na dostatok bielkovin, ak mas rada zeleninu, tak si pridaj do jedalnicka strukoviny, ak lubis masko, tak ryby, hydinualebo chude hovadzie masko ...

A denne hodinu asi maokto z normalne pracujucich ludi zvlada ... ja rano vstavam o 20 min skor a robim brusaky a kliky ... iekedy si idem rano zabehat ... 2 - 3x v tyzdni idem do posilky, a niekedy cez den na bycikel ci korcule ... ale urcite nie hodina denne , ked som robila fitness, mala som povinne 2 dni v tyzdni oddych ... uplny!!!

5 kg za mesiac je vela ... Drzim prsty ...