??? Veľmi suchá a svrbiaca koža na očných viečkach :-???

Príspevok v téme: ??? Veľmi suchá a svrbiaca koža na očných viečkach :-???
Adulka

Ahojte, mám taký zvláštny problém, už dlhšiu dobu /cca 2 mesiace/ pozorujem že na očných viečkach sa mi šúpe koža, dosť svrbí a je strašne ale fakt strašne vysušená. nikdy som nič také nemala, z čoho to môže byť ?? Tak isto sa mi na čele robia také bolestivé vyrážky a to som vždy mala úplne čistú pleť, nikdy ma žiadne vyrážky netrápili. Mám 26 rokov, takže nieje to puberťácke akné. pLeť mám inak peknú, starám sa o seba, len tých vyrážok na čele sa neviem zbaviť a tak isto neviem čo s tými očnými viečkami, no dnes to mám nadmerne suché, štípe to a neviem, čo si mám na to natreť. Díky za rady..

matulka007

Ahojte, ja svoj problem uz mam vyrieseny, pouzivala som par dni Ophtalmo hydrocortison, som sa nemalovala. Kupila som si spiralu, tiene aj odlicovac na citlive oci (v lekarni) a zatial som v pohode. Svrbenie aj zapalovanie ustupilo...

matulka007

Ahoj Adulka, mam ten isty problem. Zatial si oci natieram rano a vecer mastou Ophtalmo azulen, nemalujem sa, ale akonahle si nenatriem oci tak ma zas svrbia a supu sa. Uz mas vyrieseny svoj problem? Dik

Adulka

Je to treba ten lekár?? keď nemusím, k lekárovi nechodím. Ale to mám celý deň strašne vysušené. Asi teda tej kožnej skočím, no čo už.

delphia

ak sa takyto problem objavi na inak doteraz bezproblemovej pleti, tak je opodsatnena v prvom rade navsteva kozneho lekara.kym nepojdes k MUDr., tak si natieraj viecka olivovym olejom