Strasna nechut do zivota...

Príspevok v téme: Strasna nechut do zivota...
Dada077902

Mam plne zuby vsetkeho ... seba, skoly, vsetkych okolo mna. Chodim do maturitneho rocnika, stale sedim nad knihami piatky aj soboty a drvim sa matur temy. Je toho stale viac a vic. Nie som na diskoteke ale pri dakom lit diele. ucim sa to . citam si to znova a znova.,.no neviem sa na to sustredit, mam pocit ze to vobec neviem a ze cele je to zbytocne. Nemam s kym chodit von . Skutocne NIe. nemam priatela. Pred mesiacom sa skoncilo nieco co bolo krasne... chyba mi to . Vsetko mi to strasne chyba. viem ze on je s nou .. A ja vsetko robim len tak automaticky. Rano vstanem, idem do skoly, pridem zo skoly idem sa ucit alebo spat ... Stale stale dokolaznova a znova. Nemam ziadne sebavedomie. neustale analyzujem seba, ako posobim na ruhych , co rozpravam ......... casto sa cervenam a mam pocit ze nikam nepatrim . Smejem nikto by nepovedal ako mi v skutocosti je... Nikto ma nechape. mam pocit ze vsetko cov zivote robim robim ZLE!! Vraj nikdy nemame lutovat rozhodnutia co sme v zivote robili lebo vtedy sme to tak chceli ..... Noo.. ja neviem zabudnut..

Dada077902

Gill aj ja som vadak netu mala priatela.. MAla... Vdaka nemu boli moje dni ine. ako su teraz ... Viem ze zivot ide dalej ze nikto nezomrel , .. ale je to ine.. hlavne to prazdno v sebe.. je ubijajuce.

Gill

Dada, ja mam priatela a spoznali sme sa cez net, vlastne som cez net spoznala dost super ludi, len su odo mna daleko a ja by som chcela aj kamosov, co by boli blizko, aby ma niekedy niekam vytiahli. Mna spoluziacky sem tam zavolaju na discu, ale ja sa medzi nimi citim ako piate koleso na voze.

Dada077902

gill ja by som aj sla na diskoteku ale kamaratky maju svojich priatelvo a mna uz nebavi sa donekonecna vtierat ak oni nemaju zaujujem.. a ten zvysook si vystihla aj u mna je to tak .

Gill

Ahoj Dada, mame nieco spolocne, aj ja som maturantka a tiez mam pocit, ze mi to ucenie pomaly prerasta cez hlavu, snazim sa poriadne ucit uz od teraz, ale je toho vela. Aj ja som skoro stale doma, mna diskoteky velmi nelakaju, ale chcela by som si len tak niekedy s niekym vyjst a porozpravat sa. Mam kamosky, tvarim sa, ze je vsetko ok, v skole ma beru ako milu babu, ale ja sa tak necitim. Aj s tym analyzovanim si to vystihla...ja sa niekedy zamyslam nad takymi vecami, co by inych ani nenapadli, co poviem, co urobim, ako sa smejem, spravam a ako ma asi vidia ini...

Adulka

Nebuď vkuse nad knihami, treba si aj oddýchnuť a odreagovať sa a hneď sa ti bude lepšie učiť..choď na tú diskotéku aspoň raz začas, ak tam chceš ísť, vyhraď si čas na oddych aj na učenie, viem, že učenia je veľa, tiež som maturovala pred 5 rokmi..

Dada077902

Nie je na to skoro priebezne to vsetko skusa a ked sa to nenaucim teraz uz dobre znamky nenachytam ... Jednoducho ma nebavi nic.. voobec nic.

mrkvicka

niekedy aj ja mam pocit ze to co robim robim vlastne len tak som nieco robila...mesoac po rozchode ci co to bolo je dost kratka doba na to aby si bola s tou vecou dostatocne vyrovnana to chce viac casu...teraz mas cas pre seba! si maturantka tak cas mozes vyuzit ucenim ale nie iba tym to cloveka ubija!!!a urcite mas s kym ist von len ty si teraz myslis ze nie:)...nie je do maturit este skoro???

Dada077902

Nehladam tu vela rad iba chcem odlahcit svoju dusu a svoje myslienky...Prosim nepiste mi ze mam len 18 a neviem co je zivot. Viem ze som mlada ale aj mlady clovek moze byt smutny ... a je jedno ci ma 20 alebo o 20 viac.... Vsetci okolo mna su lepsi !!!! istejsi a spravnejsi .. ja som len ... niekto kto stale lutuje svoje rozhodnutia.. Niekedy by som chcela aby sa to skoncilo ... Vsetko a bol by pokoj ...