Myslite ze moze fungovat vztah 18 rocna a 27 rocny???

AdamKrt

Nezalezi tak ani na rozdiele vekom /zvacsa/, ale aky vek, alebo ako vyspely je kazdy z partnerov.

Predsa je rozdiel napr. partneri 30 a 40 rocny, ako 17 a 27 rocny. A pritom medzi obomi je 10 rokov rozdielu.

titi...

Manželova sesternica má o 10 rokov staršieho muža,funguje to už skoro 20 rokov,maju dve deti.Moja svokra ked sa vydala mala 18,o sedem rokov má staršieho muža,stále su spolu,na buduci rok by mali mať 50-i rok svadby.Takže na veku nezáleží až tak moc.Ja mám s mužom len tri roky rozdielu,on je starší,niekedy mi pripadá ako veľké detsko./O rok bude mať 50.svokra už bola tehotna ked sa vydala/

zlopamätná

Neboj sa toho vzťahu. Ja som už 20 rokov vydatá. Môj manžel má o 9 viac, máme spolu 3 deti a funguje to po všetkých stránkach. Vždy som si viac rozumela so staršími mužmi ako s rovesníkmi. Dôležité je, aby ste si Vy dvaja rozumeli.

zenska1234

ja som fungovala par mesiacov s chlapikom co ma 30.ja mam 19.ale choval sa na 16.. co znie dost vtipne ale je to tak.takze na veku absolutne nezalezi.skor na psychickej vyspelosti a ci si sadnete. tak ci onak.. drzim prsty

Arian2009

Lucinka:

smiesna otazka............samozrejme ze to moze fungovat, preco by nemalo? vek nie je dolezity, ci si rozumiete je dolezite................ja mam 29 rokov a moj partner je o 12 starsi odo mna, mam 3 mesacneho syna................takze samozrejme ze moze fungovat aj vas vztah. Vela stastia.

bellinka

Ahoj LUcinka som si vsimla tvoju temu tak reagujem , lebo ja ked som mala 17rokov tak som mala 27rocneho priatela a bolo to super aj ked nakoniec namm to nevyslo po dvoch rokoch , a teraz mam 24, mam uz 3roky priatela ktory je o 11rokov starsi a mame uz aj 16mes syna a je to super .TAKZE NA VEK VOBEC NEPOZERAJ KED SA CITITE STASTNE A ROZUMIETE SI!!!

lucy2201

no nepoznam tvojich rodičov neviem ako budu reagovat...ale ked chce aby si to povedala asi ma s tebou plany do buducna inak by to nenavrhol...

kavickarka

ale to on nalieha aby som to doma povedala...lebo nechce do mna nieco vkladat ze budeme spolu a potom po pol roku sa rozijdeme preto lebo mi to nasi zatrhnu...