Ničí to vzťah!?

Príspevok v téme: Ničí to vzťah!?
syslík 220

čaute myslíte si ,že by sa mali 2 ludia čo su spolu rozprávať o svojich bývalich láskach ,vzťahoch sexoch a pod. podla mna nie lebo v každom človeku je zakorenena určita žiarlivosť a ta po čase môže dospieť k výčitkam ,a výhražkam nadávkam a pod proste si myslím ,že každý vzťah by mal začínať od nuly a nemala by som vešať priatelovi na nos ex záležitost a ani by ma to nezaujimalo čo prežil on je to divne podla vás&, proste zaujima ma pritomnosť a nie to čo bolo. Podla mna ex veci ničia vzžahy hoci boli obyčajné

t333

neviem ci to naozaj bolo tym, ale ako som pisal... zacal som si vycitat stare veci... snazil som sa to kryt, ale v slabej cvili som sa preriekol...
Ona mala tiez mesiac po 3 rocnom vztahu a vyklopili sme si to vzajomne. ked sme spolu koncili povedala mi, ze este jej v hlave vyiria myslienky o jej minulom vztahu a ze ma nechce vodit za nos.
ja sa vsak neviem zbavit presvedcenia, ze to bolo kvoli mne (prip. mozno kombinacia jej byv. vztahu a mojich aferiek) :-/

syslík 220

pre t333 takže vlastne si sa rozišiel s priatelkou kvoli tvojej minulosti proste neprijala tvoje byvale vzťahy?,že tak to mi je luto ja viem,že to pokušenie povedať jej /jemu o všetkom v tvojom živote ale podla mna je to najvačšia chyba to nový vzťah nepotrebuje som sice baba ale podla mna chlap nepotrebuje vedieť s kým kde kedy ako prečo kolkokrat to mu k životu nechýba skor ho to začne trápiť a ničiť všetko pekne čo si 2 ludia vybudovali a platí to samozrejme aj naopak ja by som to dokonca nechcela vedieť

ramirka

ja si myslim to iste....ked mne priatel len sem tam spomenie ex a to ani nic konkretne ale ostali kamosi a ked nieco hned z toho znervozniem a vadi mi to...a ja tiez mojmu priatelovi nevykladam o ex...ak len minimum...

t333

presne tak... ja som na to asi v jednom zacinajucom vztahu doplatil a po tyzdni sa skoncil.
aj ked to nebol uplne ten pripad, ze som jej svoju minulost hned zavesil na nos (tahala to zo mna jak z chlpatej deky)... islo skor o ro, ze som ju pokladal za uzasnu babu a v pamati sa mi vynorili afery (nie vzathy ale jednorazovky) z minulosti. trochu som mal z toho blbu naladu (nieco v zmysle "preco som sa ja debil zahadzoval s takymi kurvami, ked mozem mat takuto uzasnu babu").
mozno to nebol (jediny) dovod preco sa to skoncilo. fakt je ale ten, ze som to mal v hlave bol som z toho trochu "nesvoj" a namiesto toho aby som sa sustredil na novy vztah som myslel na tie hluposti.