Jeho najlepšia kamarátka...preháňam?

Príspevok v téme: Jeho najlepšia kamarátka...preháňam?
megannie

Kočky, ako to beriete keď má ten váš najlepšiu kamošku? Možno nie som normálna, ale mne to dosť vadí. Jasne, že mu nechcem zakazovať kamarátky, ale oni spolu chodia aspoň raz do týždňa na kávu alebo do kina, každý deň si volajú a sms-kujú. Dokonca viem o tom, že keď máme my s priateľom nejaký problém, tak on to preberá s ňou. Ona sa mu tiež stále zdôveruje a keď mu zavolá, že má problém on hneď vyštartuje za ňou. Baby ako by ste to brali? Vám sa to zdá normálne, či len ja preháňam???

iuu

winki mudro pises,mudro.tak sa skusim zahrat na damu a nedat vobec najavo ze mi to dost prekaza.snad to zvladnem lebo sa neviem moc pretvarovat :).je to taky neprijemny pocit ked je tak blizko neho a takto sa sprava.predtym mi nevadila nejako az ked zacala toto robit,az prilis sa zblizuju.no co narobim,bude tak jak to ma byt

jajka001_

nebud smutna, to nie, naopak, chod sa bavit, aj bez neho, ak nema cas -ak ma cas na tu kamosku, nech jej lieci komplexy a ty sa chod dobre zabavit.
mozno ma potrebu niekomu pomahat.

winki

vykasli sa na nu to bude najrozumnejsie. Pokial nedas priatelovi dôvody nato aby sa jej aj on vyplakal na ramene tak sa nemas coho bat.

iuu

blbe je to ze keby som nieco povedala jej je to velmi riskantne ze sa to obrati proti mne.o to viac ze ona tam byva hned vedla v izbe a ja ked tam pridem som v podstate host.asi mi zostava len to pretrpiet.alebo skusit nieco ako pisala lenka.ci..?neviem neviem smutna som z toho

jajka001_

no je to chudatko. ale bohuzial muzom to imponuje, citia sa potom dolezitejsi.
sa jej opytaj ze ci jej neni blbé ze otravuje TVOJHO frajera. to jej pekne zdorazni. alebo, si ju vezmi nabok , ze nech sa vykeca tebe - taketo baby fakt neznasam.

iuu

megannie musis to mat tazke :(
uprimne ti drzim palce aby si to zvladla a priatel aby si uvedomil co ma
urcite by som neskusala sa snou rozpravat zarucene sa t obrati proti tebe.ona mu to povie a budes ta zla
skus to co vravela lenka :)

iuu

jajka001_ jasne ze mam par nezrovnalosti co sa tyka jej spravania.toho svojho som na to nejako taktne bez toho aby som ju nejako urazala na to upozornila.ale podla neho to neni nic take zle.dufam ze ma pravdu ale aj tak sa mi to nepozdava.oni su v podstate skoro cudzi a nesedi mi jej prehnana starostlivost.A uz vobec sa mi nepaci ake veci mu rozprava napriklad ze ona tam vedla v izbe plakala ze co jej ten a ten chalan spravil!Ako keby chcela nech ju lutuje uplne.Na toto by som si rada precitala nejaky nazor,ci sibe mne alebo niekomu inemu? :
Ja som sa ovladala ale minule som dala aj tomu mojmu najavo uz ze mi to prekaza.Vraj ju stretol na chodbe a ona ze "nech sa jej nezlakne ze neni namalovana" (vraj ale bola trochu) a potom sa ho vypytovala ze ako to on citi ked sa zobudi vedla nenamalovanej baby.A ze ci sa mu to paci.On povedal ze jemu sa to paci viac ked su baby nenamalovane.A chvilu na to si uz chodila nenamalovana po byte.A to bolo prvykrat co ju takto videl,vzdy byvala zmachlena.Tak to je velice zaujimave ze hned ako jej povedal ze sa mu to paci si z toho zobrala priklad.Ja neviem co si mam o tom mysliet.Moze ona taketo veci robit?Co sa ho ma co vypytovat na take intimne otazky?Co ju ma co zaujimat ci sa mu lubi ked sa zobudi vedla nenamalovanej baby?Co sa chce niekedy vedla neho zobudit?!Pride mi to cele divne a neviem co mam robit.Asi sa musim tvarit,ze to mam na haku inak bude asi este horsie

megannie

jajka_001
Aj podľa mňa to je divné. Máme si o čom pokecať, veď okrem tej jeho kamošky nemáme žiadne problémy, rozumieme si, ľúbime sa, sme spolu 3 roky ani sa nehádame. Je milý, pozorný, nosí mi darčeky. Aj tento problém vidím len ja, podľa neho je všetko v poriadku.

Asi vyskúšam to, čo napísala Lenka, znie to logicky a mohlo by to funfovať. Rozhovor nepomáha, lebo on nevie pochopiť, prečo by to mal zmeniť, on to berie ako normálne, že spolu idú vonku, že sa mu zdôveruje a že má dobrú kamarátku. Pozná ju asi rok, ja som ju spoznala až tak, že ma s ňou zoznámil. Najprv som proti nej nič nemala, niekedy ju zavolal k nám a kecali sme všetci traja. Ale potom sa to nejako zvrtlo, ona ho začala pozývať k nej domov (na kávu - vraj), na všelijaké akcie a pod. Evička priateľa nemá, ale privlastňuje si toho môjho. Ja neviem, či je ten môj slepý, lebo nevidí o čo jej ide, ale on mi to vždy vysvetľuje tak, že kamaráti si majú pomáhať, že aj ja pomáham svojim kamarátom keď to potrebujú atď.

Ja sa mu snažím nič nezakazovať, doteraz som proti nej nejako výrazne nevystúpila, keď som sa s nim rozprávala, tak som sa snažila pokojne, bez hnevu. Ani mu nechcem nič zakazovať, ale také kamarátstvo sa mi zdá prehnané, vážne. Ach baby, tápim sa :(

Už som rozmýšľala aj nad tým, že sa porozpávam s ňou, nech sa na neho tak nelepí, ale dúfam, že z toho nevyjdem ako najhoršia.

jajka001_

oni su strasne prefikane, tieto chudatka. je to taktika, uboha, ale ucinna. dufaj ze ten tvoj je dost chytry aby ju prekukol. ak nie tak mu pomoz. ale nenapadne - len tak podotkni urcite nezrovnalosti - urcite si si nejake vsimla - ze klame a tak -

iuu

jajka001_ rada by som ju zrusila :D
len neviem ako.ona to nerobi uplne priamo aj ked je to do oci bijuce.robi zo seba chudatko aby ju lutoval a vravi mu divne veci.a ten moj na tom vobec nic zle nevidi.uz som pochopila ze zbytocna namaha pre mna sa snim o tom bavit alebo nebodaj ze sa mi nieco na jej spravani nezda.to sa hned prida na jej stranu.lebo je asi fakt tak slepi.ale bodaj by mal pravdu