Jeho najlepšia kamarátka...preháňam?

Príspevok v téme: Jeho najlepšia kamarátka...preháňam?
megannie

Kočky, ako to beriete keď má ten váš najlepšiu kamošku? Možno nie som normálna, ale mne to dosť vadí. Jasne, že mu nechcem zakazovať kamarátky, ale oni spolu chodia aspoň raz do týždňa na kávu alebo do kina, každý deň si volajú a sms-kujú. Dokonca viem o tom, že keď máme my s priateľom nejaký problém, tak on to preberá s ňou. Ona sa mu tiež stále zdôveruje a keď mu zavolá, že má problém on hneď vyštartuje za ňou. Baby ako by ste to brali? Vám sa to zdá normálne, či len ja preháňam???

odpovedam

bude to zvlastne, ale ja by som priserne na tu babu ziarlila. No sama mam par super kamaratov, ktori su pre mna vsetko a tak, ako si my rozumieme, si asi nerozumie nikto :-)). Hned ked ma jeden problem, zdoveri sa druhemu a letime za sebou, aby sme sa podporili. Moji frajeri priserne ziarlili, no ja som im vysvetlila, ze medzi mojimi kamaratmi a mnou nic nie je a ani som nechapala, preco ziarlia. Vedela som predsa, ako sa veci maju a viem oddelit priatelstvo od lasky. No sama som to akceptovat nevedela. Takze - viem si predstavit ako sa citis. Tvoj priatel vie o tomto tvojom trapeni? mozno by pomohol uprimny rozhovor.

milovna

neprezila by som to.sorry,ale co pises,by som ani ja netolerovala.kamaratku moze mat,ale hentak sa chovat?urco nie.psychycky by som to nezvladala,takze by som mu ju zatrhla

Lucka00

aj ja mam takeho priatela. Vie o mne straaasne vela veci dokonca aj ja o nom . Tiez sa stretavame na kavicke rozpravame sa.. Ma priatelku . Je stastny. Pomaha mi ked nieco potrebujem . A som rada ze ho mam .. Hoci nikdy nebude medzi nami nieco viac, som rada ze som ho v zivote stretla. A uz viem ze EXISTUJE priatelstvo medzi muzom a zenou . Bud pokojna pretoze MILUJE teba .. len teba ! :)

oxy

aj take kamaratstvo ma svoje hranice. a podla toho co popisujes, tak ten tvoj tie hranice presvihol poriadne. netolerovala by som, aby moj chalan "mlaskal" o nsa a nasom vztahu s nejakou akoze "kamoskou"