Super kadernicka

hladajuca

No ja osobne velmi do KE nechcem ist dat si urobit vlasy za 70 eur.Naposledy to tak dopadlo super salon,odporucany od kamosky a mala som otrasne vlasy ako keby som si ich sama ostrihala a zaplatila som za umytie,balzam,melir na ofine,ostrihani,vyfukani a laku na vlasy 70 eur.Som sa pozrela na nu ci to mysli vazne.
Hladam proste nejaku odbornicku v Gelnici,Prakovciach,Helcmanovciach,Jaklovciach alebo Margecanoch.

InLoweee

jeeej, ty si z GL, resp. z okolia? :))) Ja priamo :P ... Co sa kadernicky tyka, u nas moc dobre kadernicky nie su, teda ja osobne nechodim, ale pocuvam od znamych, z tych lepsich by to mohlo byt vlasove studio u nas v GL /MsKS/, tam boli moje spoluziacky-ked sme mali stuzkovu, mali celkom zaujimave ucesy, no zase az moc pekne, to ee :)) Alebo potom jeden kadernik v GL, vola sa kubo, pri futbalovom ihrisku ma salon - je odbornik, no neviem ako robi slavnostne ucesy. Ja by som ti poradila skor Kosice, aby ta tam niekto odviezol v den ked budes mat svatbu a aj naspet. Ja som bola v KE u mojej tety, kt. ma okrem kadernictva aj napr. kozmeticky salon, masaze, sauna, manikura, pedikura a pod. DAla som si u nej robit vlasy (ona sama mi robila) a mala som najkrajsi uces na stuzkovej) :D a dala som sa tam aj nalicit, ale tu vizazistku zaskakovala nejaka mlada a ta ma hrozne doriadila :) takze doma som to opravovala. POkial zozeniem nejake info ohladom dobreho kadernika, isto napisem... :)