labioplastik zo zdravotnych dovodov

Príspevok v téme: labioplastik zo zdravotnych dovodov
lenuskaberus

dufam, ze nikoho tato otazka nepoburi, ale zaujimalo by ma, ci nejaka poistovna preplaca labioplastiku (malych pyskov) zo zdravotnych dovodov, pripadne ake mozu byt poplatky. ocenim aj skusenosti zien ktore nieco podobne absolvovali, pripadne ma zaujima ok kolko cm sa da hovorit, ze male pysky su hypertrofovane. viem, ze za fyziologickych podmienok by mali byt zakryte velkymi, ale vela zien to tak nema, niektorym to problemy sposobuje, niektorym nie. skratka ocenim kazdy prispevok

pokojvdusi

samozrejme ze ked je to zo zdravotnych dovodov tak to poistovna preplati.musi to vsak potvrdit lekar,ze ti to sposobuje nemale problemy.

kienka

MUC, ja za zdravone dovody teda pokladam drazdenie dlhych malych pyskov intenzivnymi dotykmi stehien pri chodzi naostro (take zvlhnutie ta nepotesi a tie tahave pocity tiez nie), bolesti pri sedeni nielen na bicykli, ale aj na tvrdsej stolicke, pripadne s prekrizenymi nohami, ver ze utieranie toaletakom pri malej/velkej tiez neni najjednoduchsie, ze sa ti pyky prilnu na vlozku a tecies mimo alebo sa to vtebe drzi tesne pri vychode kvolu prilnutiu o seba tiez neni prijemne, na obtiahnutejsie nohavice mozes rovno zabudnut nielen kvoli estetike. Mozno pisem az prilis otvorene ale nech mi nikto netvrdi ze zdravotny dovod neexistuje. Ked poistovna preplati odstranenie absolutne neskodneho osteomu na sanke len preto ze si niekto zmysli ze ho tam nechce tak toto by mala preplatit tiez!

lenuskaberus

je to jednym zo znakov donosenosti plodu, postupom veku pod vplyvom hormonov klesuju, lebo ochabuje vazivo a zvacsuju sa, je to aj v ucebniciach anatomie. a velke pysky mozu sposobovat problemy zdravotne, napriklad mozu sposobovat zapaly, chodza moze byt bolestiva, nemozes sa bicyklovat...

muc

praveze male pysky su paradoxne vacsie nez velke. vobec ich velke fyziologicky neprekryvaju.
mimochodom zdravotny dovod upravy neexistuje, len esteticky motiv. takze si to treba zacvakat z vlastneho vacku. cenu netusim