Opakujuce sa sny hroza

Maruska 1

kaciatko
Jedna z mnohych veci napr bola som s manzelom teraz na dovolenke. Boli sme za oceanom v tomto meste prvy krat. Manzel navrhol aby sme si niekde dali kavu zo mna vyslo ani neviem ako, ze tu za rohom je dobra kaviaren bez toho, aby som si to uvedomila.
Sla som,a manzel za mnou.Pri kave mi povedal ,ako si to mohla vediet, ze je tu kaviaren vsak sme tu nikdy neboli.Sama som ostala paf a neverila som mu ked mi tvrdil, ze som to povedala. Podla mna to bola nahoda.

kaciatko7

inac, je to aujimave, napr. aj ta 12, je to kuzelne cislo, okrem toho aj cislo kompletnosti. ked tak nad tym rozmyslam, napada ma, ci naozaj taku schopnost predvidat nemas...aj ked tie cisla lotta mohla byt aj nahoda, aj ked dost zvlastna nahoda. inac, ludia, ktori taku schopnost maju, to nemusia zistit hned, moze to prist po rokoch a to zistenie moze byt aj neprijemne a obtazujuce, ako su napr. aj tvoje sny. ale smiat by sa ti naozaj za to nikto nemal. mozno to, co sa ti sniva, znamena vela, mozno nie. daj si urobit ten vyklad, mozno si to vsetko zle vysvetlujes a prikladas tomu prilisny vyznam. a ako to mas s intuiciou v beznom zivote? tiez mas pocit, ze nieco vies dopredu alebo je to len v tych snoch? fakt je to zaujimave. nastudujem si ohladom toho niecoho, dam ti vediet. take veci ma zaujimaju. hlavne sa toho sna neboj. aj so snom sa da pracovat.

kaciatko7

jajka, som myslela, ze sa nejak o to viac zaujimas. no nevadi, nieco pohladam. mna totizto fascinuju take veci ohladom ezoteriky, numerologie atd.

jajka001_

no mozno je to fakt ten koniec sveta :)
kaciatko, neviem, prilis sa o to nezaujimam, ale mas net a si sikovna, urcite si nieco najdes :)

Maruska 1

Kaciatko. Mne sa snivaju aj pekne veci ale toto ma vyslovane prepadne silne ostre zelene cislice ako ked si predstavis digitalne hodiny ukazu sa cisla ktore sa rychlo menia ako, ked nastavujes dig. budik. Ale su tam len 1 0 2. Je to niaky datum alebo co v strede je stale 12. Moj manzel sa len smeje, ale mne to fakt nici zivot. Hneva sa, ze si neviem zapamatat ten datum ci co to je. Potom sa tie cisla zastavia, ale na velmi kratku dobu. Potom pride silny ohen, ktory aj citim a potom sa dusim a tak sa zobudim. Vies keby to bolo raz, dvakrat ale uz ma to nici mesiace. Stale mam pocit ze je to niaky datum, ktory bol alebo bude dolezity v mojom zivote. Co ma najviac prekvapilo nakolko ma pan farar dobre pozna stale sa zaujima o ten datum tie posledne 4 cisla.Vie, ze som uhadla pred 3 rokmi vsetky cisla lota. Ale toto sa neda pouzit na nic.

kaciatko7

inac, ten vyklad sna, pozri
www.numerologia.sk
tu som si dala robit numerologiu mena, strazneho anjela, numerologicky rozbor mojho celeho zivota...dost sa tym riadim a pomaha to. ten vyklad sna som este neskusala.

kaciatko7

inac, velmi sny ovplyvnuje aj to, na co pred spanim myslime, alebo co pozerame, citame, v ziadnom pripade nie je vhodne pred spanim nieco riesit, alebo mysliet na nieco negativne...odrazi sa to aj v sne. a hlavne nebat sa, sny ako take nemozu ublizit. aj tak si myslim, ze riesenie bude prist na to, preco sa to sniva. ci uz nespracovany zazitok, alebo nejake trapenie, problem. mozno by bolo vhodne skusit aj nejaku nenarocnu jogu (napr. hatha-jogu), meditacie, popripade nejaky sport, telo sa unavi, mysel vypne, lepsie sa bude spat. alebo by som si dala spravit profesionalny rozbor sna. nech viem na com som a co konkretne mam riesit.