Kondomy velke balenie

Príspevok v téme: Kondomy velke balenie
orchid

ahojte viete mi poradit kondomy, ktore sa predavaju vo vacsich baleniach teda nie iba tri kusy?viem ze su durexy asi po 12 kusov, ale ci su aj nejake ine tak neviem...predsa len je to ekonomickejsie balenie, ale napr. tie durey su zo vsetkych snat najdrahsie, aj ked neviem. mozete pridat aj ceny tych baleni.diky moc

alzbee

AdamKrt: a vy ste si nikdy s priatelkou nedali len taku rychlovku? ved aj tie mavaju svoje caro:)) i ked u zien to byva zvacsa bez orgazmu, ale predsalen-potom sa moze ist na dlhsie milovanie. Samozrejme, ze milovanie medzi vami je cisto vasa vec a je to od teba pekne, ze myslis v prvom rade na blaho priatelky, ale nezasluzil by si si aj ty obcas len take rychle uzitie si?:))

AdamKrt

mary-anne:

pche, to ked clovek zacne, tak sa diva, kolkoze hodin to len ubehlo a tak rychlo, ze nevnima poriadne ani cas. Ci snad Ty pocitas kazdu minutu ? :)

AdamKrt

Nikdy som nehovoril, ze prasklo 14 kondomov, ale ze som pouzil 14 kondomov. To je rozdiel. Prasklo ich dost, ale menil som ich uz potom preventivne, ked som mal dojem, ze kondom ma toho uz dost a este chvilu by mohol prasknut. Mozno z tych 14tich prasklo 5.

Kedze sa nemilujeme pravidelne, ale vdaka dialke su stretnutia obmedzene, tak nehrozi ani nejake nicenie mikroflory. Priatelka bola na gynekologickej prehliadke a vsetko bolo, ako ma byt.

Naviac vyrobca tvrdi, ze ono to nezabija prirodzenu mikrofloru. Keby ano, tak by z toho vznikali rozne problemy a ziadne take priatelka nepocituje.

Niekedy je milovanie take intenzivne, ze sa priatelka stazuje, ze ju to potom o par hodin trochu zacne pobolievat. Ale ked jej poviem, ze ci ist na to menej intenzivne, tak to je proti, lebo zas sa jej pacia tie pocity, ktore to vie vyvolat. Vzdy sa jej pytam a hovorim jej, ze nech povie, keby jej to bolo neprijemne, ci ju to dokonca bolelo, ze okamzite prestanem.

Inak aj pokozka, ci sval, ktory sa cvici, tak rastie, hrubne. Zo zaciatku to priatelku bolelo viac, ze sa obcas stalo, ze ju bolela aj chodza. Teraz si uz asi trochu zvykla, pretoze raz jej to bolo trochu neprijemne, ale nie tak, aby povedala dost - vraj to trochu pobolievalo. Ale o nejake 2-3 hodinky uz po bolesti nebolo ani vidu ani slychu a venovali sme sa milovaniu intenzivne.

Inak - aku chybu v pouzivani myslite pri kondomoch ? Stlacit spicku, nasadit, drzat, rolovat dalej, aby sa do spicky nedostal vzduch. Jediny problem co bol, bola suchost kondomu. Mozno je problem ten, ze priatelka az tak nevlhne, respektive ona byva aj vlhka, ale pri milovani sa to po chvili vypari ta vlhkost... :)

mary-anne

carny- nie , dakujem :) neprosim teda :) mne to vyhovuje vsetko takto, ako je. a hlavne, nie tak pridlho. teda aspon mne to pride velmi dlho, niekolko hodin sa milovat, ved na druhy den by som chodila dost nasiroko :D

Monika1984

Verim tomu ze kondomy praskaju, kamartaky spominali hlavne durexy, ja beriem Hak, ale ako moze niekomu prasknut 14 kondomov za vikend tak to je potom uz nejaka ina chyba pri pouzivani

carny

mary-anne:ale to sa da zakomponovat aj do predohry draha moja:) ked si taka nadrzana tak jasne ze by si nevydrzala ale ked si najdes chlapa ako je tu krtek co ma rad poldenne predohry poldenny sex a poldennu masaz budes razom ina:) budes rada ze si mozes uzit ako si davas pharmatex alebo navliekas krtekovi kondom, lebo uz budes taka predrata a zodrata ze toto si budes na cene najvaic vazit

mary-anne

tak mozno som velmi pohodlna, ked beriem HAK, ale mna by to teda nebavilo sa takto chystat na milovanie- natriet sa pharmatexom, natiahnut kondom..ved by ma aj chut na to presla :D

carny

lol:D hormony nechceme ani my:) a vies o tom, ze pharmatex, aj ked samozrejme vyrobca tvrdi opak, nici prirodzenu floru vaginy? Ak ho pouzivate viac ako raz za tytden, priatelka bude najskor neplodna ako jalovica.. HAK jej uskodi 10x menej a keby si sa naucil vytahovat vcas(tvrdis ze to vies) tak nechapem, preco vam nestacia kondomy...praskne,das dalsi. 100ks kupis na stranke co som pisal za par eur, myslim ze 20centov za jeden kus tan ezabije aj ked denne miniest napr 3

AdamKrt

Nechcem pre priatelku a ona tiez nechce ziadne hormony. Dost jej to rozhadze organizmus a moze to mat vseliake nasledky a to nechceme.

Proste ten Pharmatex + kondom vyslo ako najvhodnejsia metoda. Este jej doktor odporucil Mirenu, ale tam su tiez iste komplikacie, tak sme to zavrhli. Zdravie jej prednejsie. Mne kondom nejak nevadi. Iste, by som bol radsej bez neho, ale zas tak mi nevadi. Pocitoval som iba maly rozdiel s kondomom a bez.

Co sa tyka niekolkohodinoveho milovania, samozrejme, ze to neni suloz niekolko hodin. Ale najskor senzualna masaz, potom povedzme robim ja oral, prstovanie ci fisting, potom ona mne oral a az potom milovanie, pripadne nejaka masaz na koniec, alebo oral. Oddialovat ejakulaciu neni problem. Vzdy zatial po par hodinach chcela koncit priatelka, mne by nevadilo pokracovat dalsich X hodin.

carny

fuha tak ked sa milujete par hodin tak je asi chyba v tom, ze pouzivate kondomy. Predpokladam, ze ked sa milujete par hodin tak co to vydrzis a dokazes odhadnut kedy mas striekat... takze vam staci pharmatex.. alebo nie? Lepsie sa vam miluje hodiny s tou gumou? Ja sa milovat par hodin a nie minut,desiatok minut max polhodky tak uvazujem o tom...