ochlpenie nad hornou perou:(

Príspevok v téme: ochlpenie nad hornou perou:(
simonqa15

cawes. mam 15 aa mam problem s chlpkami nad hornou perou cim dalej tym viac to vidno uz na zakladnej sa mi z toho smiali newem co robti chcela som ist na laser ale u nas je to moc drahe jedno sedenie 50 eur a potrebujes ich 6 tak nic z toho a tak sa chcem opytat ked zacnem trhat pinzetou nezacnu mi rast hrubsie a bude ich viacej vidno a voskom neviem mam pocit ci ties nebudu hrubsie aanebudem mat take cierne bodky ako maju chlapy lebo tak dopadnut fakt nechcem lae uz potrebujem s tym nieco robit prosim poradte mi nieco co funguje

jaja365

od15 ich pinzetou skubem mam nad30 a stale ich tam je rovnako len ako boli to stale rovnako skubem rychlejsie len ako 30 minut to trva aj s obocim ako po rokoch som stale nic nenasla na to len tu kozmetic a ta je už draha tak už to robim pinzetou ale stale su tam nie menej rovnako len neviem nic co by bolo ako menej bolestive a rychle

taraa

Ja som si ich vzdy po troche zacala trhat pinzetou, teraz rastu uz uplne riedko sem tam a su tenucke. Ked si ich vytrham fakt precizne, mam to miesto cele pekne hladucke. Vosky ti mozu podrazdit pokozku (lebo strhuju aj malinke ciastocky koze) , pinzetou to sice dlhsie trva, ale aspon nehrozi alergicka reakcia ako pri voskoch.......

"bodky ako chlapi" by si mala vtedy, keby si to holis ziletkou, takze sup sup chyt pinzetu, zatni zuby a "do trhania" =)

jaja365

kupila som v droderke a ten vosk zohriat dat ten pasik strhnut na pasiku nic vosk na pere schladol a uzas zle isie dole tak neviem stale tu kozmeticku stale pyta viac a viac no neviem hadam nieco najdem na to

chapes uz?!

ale ved pasiky weet niesu nato urcene.Chapem ako mas namysli to u kozmeticky.V tom pripade by si mala zmenit,nepouzivat weet ale vosk,kt.je na ten sposob ktory chces ty urceny.Ale koniec koncov aj tie pasiky weet ti chlpky odstrania.Sice nie 100%.Po tom treba vytrhnut zvysne pinzetou a to sa da hravo vydrzat.

jaja365

ale ja chcem ako vosk dat pruzok a strhnut aby boli na tom pruzku tie chlpy ako u kozmetic. jedno som skusala ale nic moc necem dat penu vost a potom pruzkom dat dole nie ako depilovat holit ostanu cele na tom pruzku

chapes uz?!

jaja v tom baleni weet mas specialne ,,mastne papieriky" urcene na osetrenie pleti po tom ukone.S tymi papierikmi ten vosk nasledne z pokozky utries!!!

emca

ja by som tiez pouzila tie voskove pruzky od veet...pinzeta boli jak hovado v tej oblasti-aspon mna osobne..obocie fajn aj pinzetou :)

maria2

pinzetou ale niekoho to boli skus su pasiky das strhnes razom a pokoj ale ja to pinzetou a rychlo ako obocie trham ale boli to mna už ani nie skuben to už 15 rokov a casom rastu menej a menj

ôôôôôôôôôôôô

v ziadnom pripade nepouzivaj na tvar depilacne kremy lebo to potom zacnu rast hrubsie a viac. Pozor na to. Skus orientalnu epilaciu, alebo vosk. Nechaj to vsak na kozmeticku.