Medicina - testy Martin

Slniečko =)

Ahojte, chcela by som sa opýtať, kedže sa chystám na UK do Košíc alebo Martina či mi stačí sa učiť na prijímačky zo zošita z gymnázia a chémiu z knihy ako zmaturovať ale treba niečo viac? A je nejaký rozdiel medzi učivom biológie a chémie na 8 ročnom gymnáziu a na 4 ročnom gymnáziu? Ja študujem momentálne na zdravotnej škole a tam som mala biologiu 1 rok a chemiu 2 roky takže viem. že to nestačí, ale snažim sa no.

A ešte , či by niekto nevedel poslať skriptá k prijímačkam na email : gaby.macakova@mail.com
Bola by som veľmi vďačná aa za odpovede vopred ĎAKUJEM =)

sara212

AHojte, neviete z akých kníh by som sa mala učiť ak chcem ísť na karlovu?- alebo kde by som zohnala testy? Je pravda, že prospech veľmi nepomôže ak chcete študovať medicínu v Čechách?

mirko_1

ahoj poliewoocka:) ja by som sa chcel opýtať, že ako to je na SZU LF v BA, či nemáš nejakých známych, ktorí tam chodia, chcem vedieť aké to tam je :) A do MT chodím na doučko, tak som zvedaví, či to zvládnem, lebo ja to proste chcem študovať :))

jakobs

uzivaj si 3.rocnik a ete aj polku stvrteho a potom zacni makat :) vobec to netreba prehanat tak skoro, zbytocne to pozabudas :) treba zabrat v spravnu chvilu a najma pred prijmackami a ete ked mas ako vravis kratkodobu pamat (tu mam aj ja ) :D .... treba mat sajnu o com je rec to je samozrejme ale teraz to fakt netreba prehanat ....

janka :))))

čavte všetci rada by som sa opýtať čo si myslíte kedy by som sa mala začať učiť na medinu ak som teraz iba tretiačka a do teraz som sa učením chémie a bioly nejako veľmi nezapodieľala, vždy som sa učila len deň pred písomkou a po krátkom čase som aj tak zabudla ..čo si myslíte kedy by som sa mala začať učiť už cez prázdniny, alebo až v štvrtok ročníku, pretože ja som sa nad tým nikdy nejako veľmi nezapodieľala až pokým som neprišla na to že skoro všetky moje spolužiačky chodia na doučovania ...je to potrebné vôbec tie doučovania??

pista555111

Ahojte ,nevedeli by ste mi poradiť kde by som našiel vzorové testy na medinu do MT ? Ak by sa dalo poslite mi to na email.vďaka pista555111@azet.sk

švošov

ahojte prosim vas poradili by ste mi kde by som zohnal tie otazky z biologie a chemie? mozte mi napisat na mail matoro@centrum.sk alebo call-el1@azet.sk

magduska:)

chcela by som sa spytat ci mi neviete niekto poradit kde zozeniem knihy s testami na prijmacie skusky na farmaciu do ba aj na farmaciu do ke a medicinu do martina alebo bratislavy....ked mi aspon v niecom viete poradit pls poslite mi email...vopred dakujem...:)

peťuš

prosím hľadám testy na prijimacie skúšky na emdicínu..Martin ,Ba,Ke..ak niekto niekto vie kde by som ich mohla zohnať prosím ozvite sa mi na mail ...........diky