Medicina - testy Martin

:)

no ja si to tiez myslim vsak aj z nasej triedy som jedina s tych horsich co sa chysta ma medicinu .... no akoze s aj horsi ako ja v triede ale aj tak snazim sa aby som nemala vysvecko horsie ako tie 3

melon

Treba si to po case zopakovat, raz, dvakrat precitat. Ono ti to v hlave ozije :D Ja sa zase bojim, ze nebudem schopna zvladnut take kvanta uciva. Neviem ake typy ludi chodia na medicinu, ja som v tom, ze tam idu ti najlepsi z najlepsich, ktorym ide vsetko. Nemyslim si, ze k nim patrim.

:)

mna zase stve to ze aj ked sa nieco naucim bez biflovania tak za par mesiacov to uplne zabudnem a preto ma ani nebavi ucit lebo si pomyslim ze naco sa to budem ucit ked to aj tak zabudnem :(( ja neviem ci je to normalne ked to takto zabudam hrozne :(

melon

Mas este pomerne dost casu. Aj ja by som chcela ist na medicinu, som tretiacka. Ale som aj dost leniva a viem, ze tam sa treba sediet nad knihami. Teraz nemam problem zo skolou, avsak tam vysokej je to uplne ine. Ale uz sa snazim nebyt taka lajdacka :D

:)

no mňa najviac baví biológia o človeku lenže to zatial neberieme a ešte ma strašne baví francúzština a angličtina ........ešte uvažujem aj niečo zo zubárkou ale to bude náročnejšie takže asi niečo iné .....no ja sa práve toho bojím že fyzika hlavne príklady a vzorce to mi teda do hlavy nejde a chémia to tiež nie je bohviečo a nemám ani logické zmýšľanie tak ja už vážne neviem ale strašne by som chcela byť lekárka

melon

Asi je nacase zacat sa ucit :D Hlavne chemiu a biologiu, citaj aj ine knihy, nielen to co mate do skoly. V knizniciach je toho dost. A fyziku tiez nezanedbavaj. A ani jazyky nie su na skodu :D

:)

ja som este len v druhom rocniku na gymply ale neucim sa prave najlepsie a strasne by som chcela ist na medicinu tiez do MT myslite ze to ma vobec vyznam ?? bojim sa ze nato nemam :(

melon

Akurat som si precitala, ze si chcela ist aj do BA. Takze do BA a MT ta neprijali, ale do Prahy ano? Myslela som, ze do Prahy je najtazsie sa dostat.

poliewoocka

Tak do KE by som tiez nesla, stacilo mi, ked som volala do skoly na studijne a ta sekretarka, ci kto to bol na mna nakricala, ako si to vobec dovolujem "obtazovat ich" mojimi otazkami...potom tam volala moja mamka, a aj na nu nakricala...pekna vizitka.

Martin nevydava testy, nejake materialy mozno dostanes na doucovani..otazky tam boli take, niektore sa dali, ale niektore uplne nezmyselne-napr. ciselne udaje a pod. Oplati sa ist na doucko, ja som tak neurobila-zbytocne som sla na skusky.