chcem aby moje vlasy znova zacali rast:(

Príspevok v téme: chcem aby moje vlasy znova zacali rast:(
dominika1234

takze mam pomaly 16rokov,blond vlasky a dlzkou asi tak pod plecia. doteraz som sa o svoje vlasy absluutne nestarala co velmi lutujem:( pretoze dlzkou su stale rovnake a vzdy mi to bolo jedno aky mam strih,aky sampon.... a asi pred 3tyzdnami som zacala pouzivat odvar zo zihlavy,prirodne balzamy a sampony(napr.Doliva,Capillan) a aj som si ich podstrihla a uz dbam na ich kvalite. myslite ze budu rast??lebo ja zatial ziadny rast nevidim:(( plss poradte mi...som uz z toho zufala lebo tuzim po zdravych a peknych vlasoch:(

isabelle

dominika1234
Ked vlasom nevenujeme dostatocnu starostlivost dlhsiu dobu, musi prejst niekedy i niekolko mesiacov, aby sme im prinavratili lesk a vyzivu zvonka i zvnutra.
O vlasy sa teda treba starat nie len zvonka, ale i zvnutra. Zvonka hlavne vylucit chemicke zasahy na vlasy, nespravne vlasove pripravky atd...skus pozriet temu o henne prirodnej farbe na vlasy na tejto stranke zdravie.sk, diskutuje sa tam prave o prirodnych alternativach farbenia, regeneracie a vyzive vlasov. Zvnutra moze vlasov velmi prospiet spravna zivotosprava, ktora je nevyhnutna pre zdravie vlasov.