Po rozchode s priatelom sa prejedam .. Kaslem na vahu :((

Tatiana9077

Ludia ja viem ze robim hroznu blbost tymto .. ale fakt si neviem akosi pomoct :( Ale fakt by som to uz mala stponut... Ked som mala okolo 56 kil tak som sa aj lepsie citila ale teraz mam asi o tri viac.. a citim to na sebe :( Budem sa NAOZAj uz snazit..

drobeeec

viem presne o čom hovoríš...ja som s tým prejedaním tiež tak začala...potom som sa prejedala vždy ked mi bolo úzko a ten zvyk mi ostal...prejem sa, na kus je dobre ale potom si uvedomím že je to zlé a cítim sa ešte horšie, takto som sa dostala do bludného kruhu depresií v ktorom som už 4 roky a trpím poruchou potravy...daj si pozor aby ťa to nestiahlo, začína to nenápadne a je to hotové peklo potom...prejedaním sa veci neriešia...držím palce

jajka001_

no ale ved nemusis sa kvoli tomu ze je ti to jedno sa prejedat, potom zas budes zufala ze musis zhodit 10 kil
mne ked je zle tak nemam chut jest
a vobec odnauc sa riesit problemy a nervy prejedanim sa
tebe bude zle nejde o chalanov

blondik

v mladosti som to prezila 2 krat zial ja som to stale zapijala nakoniec som sa rozhodla s tym skoncovat reku kvoli chlapom sa znicit?v ziadnom propade a dnes som stastne vydata a mam 2 krasnych syncekou. DRZ SA A MYSLI NA SEBA A NA TO ZE SA OBJAVI CHLAP KTORY TA NEDA ZA ZIADNU CENU

vlockaa

no..tak to skus nebrat tak, ze komu sa mas pacit..na to sa mozes vykaslat:)
ale uvedom si, co robis svojmu telu..a ak priberies, chces minat na nove oblecenie?

blondik

kolko mas rokou? uz sa nechces pacit ziadnemu chalanovi? pokial ta nechal on tak si povedz ze o poklad prisiel on a ten poklad si najde druhy,tak von z toho prejedania. A ako stare mamy hovorili v zivote sa stale objavi ten pravy