priciny rozchodov

utrapena!!!

milovna ani som necakala ze niekto na moj prispevok zareaguje, ale som strasne rada :) velmi pekne si to napisala, aspon viem ze aj iny toto prekonali, ze sa to da!! Mysis ze som urobila dobre? Ten rozchod? Vies, ja som si bola ista, ze robim dobre ale teraz neviem... ale ved som so sebou nemohla nehat zametat.. povedala som si, ze takto mu pohrozim, ze si proste poviem svoj nazor ze konecne po tak dlhom case sa uz neprisposobim jeho vymyslom (inak sam mi povedal ze naopak, keby som to ja robila co robi on, ze by so mnou nechcel byt, tak ma isto chape preco som to urobila) a vravim si, ze ak ma miluje a budem mu chybat pride a ak nie, tak mu je nas vztah lahostajny, ci bude alebo nie a potom som urobila dobre.. Zistim aspon aka je pravda... ale teraz ma to strasne nici, chyba mi a som strasne mimo z toho.. stale cakam ze sa ozve, ze pride.. mam tomu verit? Inak gratulujem k snubencovi a drzim vam palce, nech toto uz naozaj vide!

TinuskaB

...,ze som nebola pripravenA na svadbu a on uz velmi chcel.Este som bola mlada na vazny vztah.
...,velmi sa zmenil kvoli peniazom,stal sa z neho celkom iny clovek. Pre mna nie peniaze su najdolezitejsie.
...,ze som este nezabudla na predosleho a stale som ho s nim porovnavala.Pil.
...,ze velmi ziarlil.
Musim dodat,ze pri druhom a stvrtom rozchode som sa velmi trapila,trvalo to niekolko mesiacov kym som sa z toho spamatala,ale musela som to spravit.Kvoli sebe.
Teraz som uz vydata a stastna..:)

maminkaa

bola som mladá a asi aj sprostá: Otehotnela som a on ma opustil a zdrhol do zahranica.Dost velky uder pod pas to bol.

milovna

utrapena.ja viem presne o com hovoris:-9to iste som zazila po 4 rocnom vztahu.neboj nic,ty to zvladnes a prekonas.par dni ti bude nahovno,ale potom sa budes citit lepsie a budes si hovorit ze dobre si spravila.ver mi,dobre robis:-)usmev na tvari maj,nie plac,ten sa ti nevyplati.ja sa doteraz len smejem,bo mam ineho a to uz snubenca si predstav:-)ale aj keby si nemala ineho,neva,aspon si uzijes slobodu.prezi tie dni krute,ale len dni,nie mesiace,neboj rychlo sa odmilujes.:-)nezabudaj na moje slova.ver mi,co hovorim.

hejkaa

no on sa az velmi rad ovolaval na kamaratov :)
AdamKrt no ja by som sa ani nikde inde nedala tak fotit, ked som nechcla tak jednoducho nechcela

utrapena!!!

Je to nadlho, tie dovody.. ukoncila som to ja lebo sa sa uz inak nedalo, strasne som chcela, x veci som mu prepacila 2roky prepacovania ale uz to neslo, dnes sme sa rozsili a ja som v p.... som totalne opita, akurat som dosla domov a placem... MILUJEM HO, MULUJEM, ale mam byt jeho handra??? Vsetko mu prepacit?? nehat ho len tak nech so mnou zameta? Dufam ze pride, milujem ho a chcem byt s nim, ale ak sa nespamata a nepride, asi to tak malo byt... ti co ste to uz prezili viete ako sa citim, ako mi teraz je, fakt zle... ZLE!!!! Strasne zleeee!!!!!!!!!!!!!!! Milujem ho ale neda sa to! Chcela by som aby sa to dalo, ale uz toho prepacovania a prekusovania veci nemam plne zuby, ale asi tak 100x nad hlavu! Nevazil si ma! Ze som ho tak milovala, vsetko pre neho urobila nekdy ho nepodviedla ani za nic lebo je len ja a on! A teraz ma co chcel- je sam a ja sa trapim! Citim bolest, ale zvladnem to! PRETOZE MUSIM, ina cesta neni...