Potrebujem si len vyliat srdiecko, utesit, podporit...:,(

Príspevok v téme: Potrebujem si len vyliat srdiecko, utesit, podporit...:,(
poliewoocka

Ani neviem,co mam pisat..je mi strasne smutno, moja jedina Laska uz isiel do BA, ja zajtra cestujem do Prahy..strasne tazko sa nam luci vzdy, aj ked som bola minuly tyzden na stvordnovom sustredeni..ked som prichadzala vlakom domov,ON ma cakal na stanici..rozplakala som sa od stastia..strasne velmi ho lubim, MILUJEM. Viac,ako svoj zivot..on je ten pravy..s nim chcem zit,za neho sa chcem vydat..byt jedine spolu..nechcem byt s nikym inym..aj on to tak citi a miluje ma..najviac na svete..ziadna dialka nas od seba neodluci. Viem,ze uz ineho milovat nebudem.Spoznala a spoznavam kopu inych ludi,ale nik mi nedava a nik ma tak nechape ako ON. Budem chodit domov kazdy tyzden..vlaky mam zadarmo, a niekedy pojdem aj do BA a budeme spolu cely vikend:)) je to uzasny pocit,ked viete,ze na vas niekto caka..ze zije len a jedine pre vas..NASA LASKA..taka silna..vyska prejde. Ved predsa musime mat nejake vzdelanie,aby nam bolo co najlepsie:) dialka nasu Lasku len posilni..budeme spolu navdy,len TY a JA..MILUJEM TA

poliewoocka

Ano jeho mamka je taka citlivejsia, po nej je aj priatel..ale samozrejme, nie vsetko je vzdy ruzove, ale nas vztah je taky silny, ze tie obcasne "krizy" nejak neberieme v uvahu..to nas cele posilnuje..

bella1988

zdenulka: vies co ja som za svadbu v kostole...neviem mne to pride take tradicnejsie a take ako duchovnejsie..to n tom urade mi pride skor take papierove. jasne da sa to spravit isto pekne ale z toho ineho hladiska sa mi to nepaci az tak. ja sice nie som nejaka silna katolicka nechodim do kostola ale som veriaca a chcela by som mat svadbu v kostole. ja tiez nemam dorobenu birmovku ani priatel ale pred svadbou sa to da lahko dorobit apson mylsim. mne sa nechcelo rok chodit na dake stretka kvoli birmovke a podobne veci

bella1988

poliewoocka: jeho mamina za tebou plakala? to je daaaake zvlaaastne ozaj :) sak neodchadzas na rok alebo co iba ides do skoly nie? :) ako aj ja s rodicmi mojho priatela vychadzam super si myslim, boli sme s nimi tento rok aj na dovolenke pri mori a tak, alebo minuly rok sme boli s priatelom dva mesiace v anglicku zarabat, ale ze by som za nimi plakala a oni za nami :D tak to a mate asi ozaj moc radi s rodicmi

zdenulka

no jasne treba dostudovat a najst si byvanie a pracu...myslite ze moze byt pekna svadba aj na urade? lebo moj priatel nie je pokrsteny a nechcem ho dat pokrstit zbytocne kvoli tomu..co vy na to?

bella1988

jasne chapem co myslis :) ja som tiez taka ze isto svadbu chcem lebo poznam aj baby co uplne svadbu odsudzuju ze naco papier na vztah a tak. ale ja by som svadbu moc chcela :) aj sa s priatelom o nej niekedy rozpravame, ale moc si neviem teraz predstavit svadbu mat. ved ani jeden z nas nezaraba, nema staly prijem, nemame spolocne byvanie...to by mi prislo take divne ze manzelia a ani nemaju kde byvat a za co si to platit :) my sa chceme najprv hlane osamostatnit od rodicov preto si chceme najst spoloce byvanie. a potom sa uvidi ved priatel za dva roky konci skolu. ked on bude koncit inziniera tak ja budem koncit bakalara a potom by sme chceli asi odist niekam do zahranicia lebo priatel studuje taku vec na ktoru by si na slovensku asi uplatnenie nenasiel v tejto dobe ked krachuju vsetky letecke spolocnosti na slovensku a ja by som si tie dva roky uz dokoncila externe alebo individuelne...a potom uz hadam aj tu svadbicku usporiadame :)

jajka001_

polievocka viem ako sa citis, ja ked on isiel na vojnu, bolo to hrozne, nevidela som ho mesiac a to bol najdlhsi v mojom zivote, kazdy den bez neho sa mi zda prazdny :)drzim vam palce nech vam to vydrzi aj napriek dialke

zdenulka

to je trosku divne ale kazdy je iny..inak viete o tom ze vztah posilni aj problemy mimo vztahu..my sme riesili problemy v jeho rodine tak sa mi obcas vyplakal na pleci a tak..nemusi byt vsetko ruzove a klapat ako hodinky lebo ked dojdu prve problemy tak sa zruti cely vztah...

Gill

Bella, tak vitaj v klube peknych vztahov :) No k tej svadbe...my sme spolu uz 3,5 roka a casto sa rozpravame o spolocnej buducnosti a tak. Ja viem, ze chcem byt s nim do konca zivota, zda sa mi zbytocne nejako predlzovat to obdobie chodenia, spoznavania sa. Mam len 19, som mlada ja viem, ale uz sa na to citim, citim sa na svadbu, na manzelstvo, na rodinku. Viem, ze mnohe kocky v mojom veku este na svadbu nepomyslaju, mnohe chcu este slobodu, uzivat si studenstky zivot, ja to neodsudzujem, ale som v tomto ina.

Svadbu neberiem len ako nejaky papier, ja som asi z tej starej skoly, tradicionalistka :) Nechcela by som byvat s priatelom bez svadby, mne sa to nezda spravne, ale baby co tak robia neodsudzujem. Jasne, ze svadba nieco stoji, prave preto by som chcela malicku, ale peknu, aj na malej svadbe moze byt pekna atmosfera. Viac by sa mi pravdaze pacila rozpravkova, ale ked na no nie je, tak nie je :) Radsej by som si peniazky usetrila na byvanie a na potrebne veci ako na hostinu.

poliewoocka

Ach baby..to ja mam zas, klop klop, neskutocne stastie aj na jeho rodicov..az mi je zas doplacu:(( dnes som sa lucila aj s nimi..a oni, ze ale ved nas hadam prides pozriet v sobotu:) jeho mamka sa aj rozplakala a nevedela ma tiez pustit prec..su uzasni,obaja. Ako moji druhi rodicia. Upiekla mi aj kolaciky na cestu..hned, ako pridem do Prahy a ubytujem sa, napisem aj im sms..
Ja by som tiez najradsej svadbicku-taku malu, len v zahradke:)