Komparz

Príspevok v téme: Komparz
kukuricka

ahojte mala by som zaujem o komparz, a tak sa vas chcem spytat kt. s tym mate skusenosti, ze cez aku agenturu ste sa prihlasili,pripadne ktora je dobra.Do akej agentury sa treba prihlasit ked chcem napr chodit tlieskat do relacii, a asi kolko trva jedno natacanie a kolko priblbizne clovek zarobi?
vsetky vase skusenosti sem s nimi:))
dakujem

biela mačka

hlavne pozor na agentúru No Face - ja som cez nich nebola ani raz, ale ani nepôjdem, lebo ma nechcú - oni jednoducho ma zosmiešnili v jednom programe a asi som sa im potom zdala drzá, klamú, až sa práši - napríklad jednej 45 ročnej povedali, že je do komparzu stará a potom tam boli aj dôchodkyne a tak...

biela mačka

moja, na to treeba známosti - keď si agentúre nesympatická, môžeš byť aj ako Angelina Jollie - tak povedia, že už je to obsadené, alebo ťa režisérovi neponúknu....tým sa neuživíš

jajka001_

no raz som si pozerala pracovne ponuky a nasla to - taky ulet
a predtym som bola pozvana niekym inym
treba sa popytat studentov asi alebo v stv, markize, jojke

jednoockoo

tlieskanims a da zarobit, kamosky tak boli ked sa robili kastingy na slovensko ma talent, a dostali po 500 korun za 4 hodiny tusim :)

jajka: a ako si sa dostala k tomu tlieskaniu? :)

VincentV

Tí čo chodia tlieskať do relácii nezarobia nič(tomu sa hovorí obecenstvo),komparz vo filmoch, napr. Bathory, Jánošík, teda pobehovanie v dobových kostýmoch a nedívanie(!) sa do kamery je platené minimálne, alebo vobec.Byť komparzista nieje práca, ktorá človeka dokáže uživiť a bez dobrých známosti nieje šanca sa do filmu dostať.Ak si mala na mysli tv sračky typu súdna sieň a podobne, tak si pozri tento odkaz
www.castingoveagentury.cz