KEDY VAM BOLO V ZIVOTE NAJHORSIE????

leeerka

love man, odlubit a aj odmilovat sa da, tomu ver, len bohuzial si si to ty nezazil... tak preto to sam nevies posudit ..ale skutocne sa to da.. ved mozno to bolo aj tak, zide z oci , zide z mysle..a uz si jej ostal lahostajny, a zistila, ze jej vyhovuje zivot v zahranici, alebo zivot bez teba, cize tebe neostava uz nic ine, len sa s tym zmierit... a ak nie..tak smola... ved raz najdes inu, lepsiu, aj ked teraz tomu neveris .. ale bude to tak

love man

a ako moze prestat clovek milovat?ja tomu nechapem.ja ked raz milujem budem navzdy ju mat rad ako aj tu co bola prednou,stale my bude nanej zalezat.nechapem ako sa da odlubit ak raz milujes,laska sa neda skoncit priatelstvom.bud milujes dalej alebo nenavydis.ako moze?

citujem:nebojte sa priatelov lebo v najhorsom pripade vas zradia.
nebojte sa nepriatelov,lebo viete co od nich cakat.
bojte sa vsak lahostajnych,lebo ty sa budu len prizerat.

leeerka

love man, v tym uz nic neurobis, ak ta prastala milovat, taku bohuzial, je to jej rozhodnutie a ty ho nezmenis.a mozes sa aj roztrhat, ked sa uz raz ona rozhodla .... mozno ta tam podivedla, a mozno aj nie..tazko povedat, to vie len ona sama, mozno si tam uvedomila vela veci a to, ze s tebou byt neche, alebo ze jej je samej lepsie ..takze bud silny, neboj, ved to prajde casom vsetko

love man

ja som bol s priatelkov 3roki,strasne sme sa lubili a potom odisla na prx do grecka na 4mesiace.posledny mesiac sa znou nieco dialo,zacala sa spravat inak,stale len vravela ze domov sa uz jej ist nechce ze tam chce uz ostat,ze jej nikto nechcyba.ja som ju neprestal milovat a teraz ked sa vratila my povedala ze ona ma nepodviedla(jak tomu mam uverit?)ze ona uz ma nemiluje a ze chce ostat sama.nikdy v zivote som nezazil taku bolest a tolke sklamanie,pred odchodom slubovala ze ma miluje,ze sa nic nezmeni ze sa vrati a budeme navzdy spolu,hovorili a planovali sme spolocnu buducnost,zasnuby svadbu a teraz toto.strasne to boli,strasne sa trapim a ona len ze ma nemiluje a co ma ona teraz robyt?ja uz nemam chut ani zit,pytam sa len preco,preco preco?chcem zomriet,pijem 1ligu a neviem,co dalej:(

vsevedka

t333:

akurát teraz odchádzam,ale určite sa ti ozvem, možno už večer, ak budeš mať kvantum requestov, však si inteligentný, musiš selektovať..

t333

vsevedka:
odvahu velmi nemam, skor som zvedavy ako by si mi vedela pomoct, preto - icq: 278-028-855.
Dufam, ze tam nebudem mat milion requestov teraz... :)

vsevedka

t333:ak máš odvahu, tak hoď sem na seba kontakt (ICQ), tvoj problém sa tu nedá vyriešiť na fóre len pár riadkami, ale myslím, že by som ti mohla pomôcť, zatiaľ len toľko, väčšinou, keď si myslíme, že je nám najhoršie, v skutočnosti nám najhoršie nie je, hoci to tak vyzerá a ono to najhoršie žiaľ ešte väčšinou len príde

leeerka

lek vies ale najhorise je na tom to , ze uz ty si pomaly z toho psychicky hotovy ale musis sa pretvarovat a tvarit, ze je vsetko " v najlepsom poriadku" iba kvoli nej, rpetoze ju lubis a chces jej jpomoct, aj ked na to uz asi niekedy nemas ani silu a mozno ani chut, len ta laska ta tak drzi a chces pre nu urobit prve posledne .... vies ona si to bohuzial asi neuvedomuje a riesi to takto .. a je super, ze si pri nej, malo chlapov by to urobilo... klobuk dole

titi...

Pre mna najhoršie bolo zatiaľ ked som videla svojho otca umierať.Okrem toho najhoršie sa cítim ked pre mna blízku osobu vidím ,že sa trápi.Napríklad ked deti mám choré.