Katolícka univerzita RK

dd

poznam zopar bab, co na KU v RK studovali a teda jedna, co studovala ucitelstvo odbor matematika-nabozenstvo, sa teda nadrela riadne..a to ze ona bola poctive dievca, vzdy sa vsetko musela poriadne naucit, nikdy nebola lajdacka, sedela som s nou v lavici niekolko rokov, tak viem..a ona ked mi rozpravala, ako to tam u nich funguje, tak teda med lizat sa mi to moc nezdalo..
a inak Bc.Nika a levicaaa suhlasim s Vami!kyda sa nie len na KU v RK ale aj na ine univerzity(resp.vysoke skoly) a pritom je to vsade rovnake, kazda skola ma aj dobre aj zle stranky, aj pozitiva aj negativa a aj svoje "muchy"..

levicaaaaa

Bc.Nika: na Slovensku nemáme prestížnu univerzitu :D takže je to v pohode... ja súhlasím s tebou... vo všetkom čo si napísala... študujem síce na Univerzite Komenského, ale aj tá má svoje "muchy" :D takže, myslím si, že všetci vysokoškolskí študenti na Slovensku sme na jednej lodi...

Bc.Nika

Ahojte.Chodím na Katolícku univerzitu.Tento rok končím 2. stupeň teda budem mať titul Mgr. a poviem Vám, že dosť som si to vydrela a natrápila sa. Mrzí ma, že tu píšu "majstri sveta", ktorí na tejto škole neštudovali, a prirovnávajú Katolícku univerzitu k učilištiu. A ešte viac ma mrzí to, že absolventi kydajú na školu, ktorá im dala titul, len kvôli tomu, že ich nepriali do práce. Myslím si, že je to aj o tom ako sa človek sám prezentuje. Je pravda, že táto škola nie je na takej úrovni ako ostatné prestížne univerzity, ale kto počúva a vníma dá mu niečo do života...

ja ja

prisahám, že ma zobrali a že to bolo presne tak ako som napísala, toto by som si tu nevymýšlala. Naozaj je to moja skúsenosť. Je to fakt neuveriteľné, ale stalo sa to. Mám na to aj svedkov, keďže som nebola jediná.

levicaaaaa

ja ja: preháňaš... neverím, že zoberú niekoho kto má tri body z matiky a informatiku celú tipuje, to je blbosť ...

ja ja

Na tuto školu som si dala prihlašku len do počtu, veď čo ak nič nevyjde. Pozvali ma na prijimačky. Šla som len tak, nič som sa neučila, ani sa nepripravovala, aj tak som mala zaujem o inu školu. Rozdali nam testy a vôbec nič som nevedela. Bola to matika a informatika, to sme ani poriadne na strednej nemali, skratka z matiky som ziskala asi 3 body, dokopy som tam nič nenapisala a z informatiky som ten test vyplňovala formou tipovania. Ani otazky som nečitala, len som namatkovo krúžkovala a, b, alebo c. Skončila som prva, každý pozeral, že aká inteligentná, alebo šikovná, ja som to len odflákla, chcela som ísť domov. A viete čo sa stalo? Oni ma prijali !!! A aj všetkých, ktorí tam na tých skúškach boli. Ako sorry, ale boli tam ľudia, ktori študovali učňovky, lebo na základnej ledva prešli, potom si urobili nádstavbou maturitu a teraz sú machri, lebo študujú výšku. Mňa našťastie zobrali na tú školu, ktorú som chcela a tam sú už iné hlavičky. A na základe tohto usudzujem, že na KU sa dostane každý blbec, tí šikovní a čo na to majú, chodia na lepšie školy.
Toť moja skúsenosť.

swistica

levicaaa:preco mi vkladas do ust nieco co som nepovedala? kde ja tvrdim ze studenti tam sedia pri pive????
Ide predsa o to, ze ak tam uci niekto, koho na inych univerzitach nechcu, ci uz z dovodu ze uci nekvalitne, alebo mu skoncil funkcny vek pre akreditaciu a ma nejakych 80 rokov a davno by mal sediet v hojdacom kresle a oddychovat na dochodku, co taki ludia mozu naucit studentov? su radi ze maju flek a nemaju ani ziadne naroky a poziadavky....

dalej ked si tato ,,skvela" institucia dava do nazvu slovo katolicka, tak preco tam ucia napr. rozvedeni ludia, alebo nekatolici? hm. Ja viem ze to je kazdeho vec, ale napr. ked chce ucitel ucit na cirkevnej zs alebo ss musi mat odporucania z farnosti a co ja viem co vsetko moze, preco to teda nechcu aj na KU??? nemali by ist prikladom?

trapne ....

sawettt

Tato univerzita robi hanbu univerzitam na Slovensku.Nikdy v zivote by som tam osobne nesla.Poznam viac ludi ako len tu babu a fakt tam studuju ludia z ucnovky,ktori tam mali 3-4.Takze asi taka je to univerzita.
TO swistica : uplne suhlasim

jaaniktoiny

poznam x ludi, ktori chodia na KU a nie su to ziadni blbci, ako sa o nich traduje...a x dalsich, o ktorych viem, ze tam sli cielene a to nelutuju...neviem, o co ide tym ludom, ktori tu pisu take nezmysly o KU..kazda vyska je nejaka a treba pamatat aj na to, ze KU je mlada univerzita, ktora funguje dokopy 10 rokov, co je dost kratka doba na to, aby mala napr. take meno ako UK