prve rande s neznamou

martinkooo

:) to s teou chvilkou ticha neviem ci je dobry napad.. ak je chlapec taky tichsi a zrovna ho nenapada ziadna tema, a dievca mu povie ze nema rad chvilky ticha, chlapca to akurat znervozni a uz vobec nebude vedet o com.. :)

alzbee

O pocasi :D :D...ale nie :-P to je zvacsa otazka, ktoru si mnohi ludia kladu predtym, nez sa idu s niekym cudzim zoznamit...ale neraz to byva tak, ze ked ma clovek najvacsie obavy, tak to dopadne nad ocakavania dobre a mozte si tak sadnut, ze dialog pojde sam :-)) kazdopadne vyklopit jej asi vsetko zo svojho zivota by nebolo najmudrehsie...prichystaj si take klasicke otazky, ze aky mala den, co studuje, resp. kde pracuje, ci ma surodencov, aku hudbu pocuva, oblubene jedlo, knihy, filmy, ako stravila leto...atd, atd a ked mne dojdu napady, tak ja osobne to zvyknem riesit touto vetou: ach jaj, tak nemam rada tieto chvilky ticha..v hlave mam uplne prazdno, ze co by som sa ta spytala :D a zvacsa sa s tym dotycnym spolocne na tom zasmeje a to odlahci celu situaciu:) drzim palce :)