Pocit hrče, alebo niecoho v krku

dasii

Dobry den prajem prosim pekne Bardy1 a Vam uz tie problemy presli?Co som citala ,,tak tomu istemu by som prirovanala aj moj problem.

Lim Kim

Ahojte už asi jeden mesiac a pol mám nepríjemný pocit v hrdle ako keby som tam mal stále niečo zaseknuté. A k tomu sa mi ešte aj častejšie odgrgáva. Je to nepríjemné a neviem ako sa toho mám zbaviť. Taktiež som absolvoval všetky možné vyšetrenia a nič mi nenašli. Bol by som rád za nejaké rady ako sa toho zbaviť ?

anjelikdianka

Ahojte.Ja tiez mam problem s pocitom ako keby som mala nieco zaseknute v krku.Prvy krat som to mala pred troma rokmy vtedy na ORL doktor povedal ze som mala zapal hrtana,dostala som antibiotika a preslo to.Potom cca.po roku zasa som to zacala citit opat vysetrenie na ORL nic nevidel v krku aj ster bola negativna.Dostala som kloktadlo na hrdlo po case to preslo.O rok opet pocit niecoho v hrde.Obvodna ma poslala na USG stytnej zlazy,na endokrinologii som bola vsetko negativne.Ale ten pocit som mala aj nadalej.Opat vysetrenie u ORL,2x laryngoskopia negetivne vysledky,rengen dutin tiez v priadku,ster negativni.Zasa nic nenasli.Po mesiaci som to opat prestala citit.Na orl mi este povedali za pri hrtane su nejake uzlinky a ked to zachiti nejeku chorobu,virus tak sa to trosku zvacsuje a to mi moze tlacit na hrtan a preto citim hu hrcku pri prehltani.
Teraz uz mesiac mam zasa ten pocit,medzitim som bola aj chora kasel,bolest hrdla brala som aj antibiotika.Boles aj kasel presli ale ten pocit hrce este stale otravuje.Neviem co mam robit.Opat absolvovat tie vysetenia ma nebavi ale ked nezmizne budem musiet.Boliet to neboli ale je to strasne otravujuce.Niekedy ani necitim ale inokedy zas celi den to tam stoji.

mascha

ja mám tiež problém v krku už 2 roky,ibaže nie je to žiadna hrča, ani nesúvisí so žalúdkom, poradkyňa Energy, si myslí, že v lymf. žľaze sa môže usídliť svalovec, a ten sa ťažko dokazuje,t.j. vyšetrenie krvi na tkanivové parazity,nemusí byť hodnoverné,larvy sa zvyknú aj premiestňovať

zuzanečka

ahojte.. mam 36 rokov...ja to mam už asi dva roky, niekedy sa stane,že na par dni to zmizne...ale opať sa to vrati...je to neznesitelnéé. Tiež som absolvovala vsetky bežné vyšetrenia a nič...som zufala...bojíím sa že z toho bude niečovažne...a postrehla som, ked potočíím ramenami ...zadržíím dych tak vydávam chraplavýý zvuk...nerozumiem tomu...poradte mi niekto...diiik

Amca

Ahoj. Ja mam to iste. Tiez uz 2 tyzdne sa nemozem najest ani poriadne napit. Chodim od dveri k dveram a bez pomoci. Kedze som v tom zasranom state americkom, platim kazde otvorenie dveri. Uz nevladzem a nikto ma nechape. Stalo sa to po uzivani antibiotik, proste som sa najedla a jedlo zostalo trcat v zaludku , bola som nafuknuta a neslo mi grgnut. Potom som dostala miernu palavu na hrudi ale ta po tyzdni zmizla ale jest od vtedy normalne nemozem. Mam hrcu v krku a stracam na vahe. A lekari ze vraj vysledky mam dobre. Bola som na krvi, urobili aj sono brucha vseto OK. Vraj ked nic neboli som zdrava. Doma len placem. Ak uzivate lieky na reflux s podobnymi priznakmi napiste ake a ako casto, ved to pomoze aj ostatnym.Dik

Bardy1

Dobrý deň,už cca 2 mesiace mám pocit,že mi niečo zavadzia v krku,keď to môžem trocha možno hlúpo prirovnať k pocitu,keď zvraciate,no a v krku Vám akoby ešte stále niečo ostalo stáť...Spomínala som to lekárovi,poslal ma ku krčnému,ten v krku nič nenašiel,doporučil mi ultrazvuk,vraj to môže byť aj štítna žľaza,no výsledky boli v poriadku,na to krčný skonštatoval,že to môže byť psychického pôvodu,že pri nadmernom strese sa akoby svaly na krku stiahnú,a spôsobujú tento pocit,mám užívať magnézium B6,a potom prísť na kontrolu,nelepší sa to,bola som medzitým aj u alergológa,ten skonštatoval,že môže to súvisieť s krčnou chrbticou,tak skúsim zájsť ya svojou lekárkou,lebo mala som aj problémy s krčnou chrbticou...uvidím,na každopádne som rada,že som tu našla ohlasy na túto problematiku,lebo už som si začala nahovárať,či som fakt ja normálna...

Bardy 1

Dobrý deň,už cca 2 mesiace mám pocit,že mi niečo zavadzia v krku,keď to môžem trocha možno hlúpo prirovnať k pocitu,keď zvraciate,no a v krku Vám akoby ešte stále niečo ostalo stáť...Spomínala som to lekárovi,poslal ma ku krčnému,ten v krku nič nenašiel,doporučil mi ultrazvuk,vraj to môže byť aj štítna žľaza,no výsledky boli v poriadku,na to krčný skonštatoval,že to môže byť psychického pôvodu,že pri nadmernom strese sa akoby svaly na krku stiahnú,a spôsobujú tento pocit,mám užívať magnézium B6,a potom prísť na kontrolu,nelepší sa to,bola som medzitým aj u alergológa,ten skonštatoval,že môže to súvisieť s krčnou chrbticou,tak skúsim zájsť ya svojou lekárkou,lebo mala som aj problémy s krčnou chrbticou...uvidím,na každopádne som rada,že som tu našla ohlasy na túto problematiku,lebo už som si začala nahovárať,či som fakt ja normálna...

waka

Ahojte.ja mam to iste. Myslela sň ci su to neni mandle. Je mi nesijeoe. Mam stráh aj jest. Stale ako keby mi jedlo stalo v krku