Pocit hrče, alebo niecoho v krku

:((

Ja to mam teras a citim okoby hrcu v krku -.- je to dost divnee,vzdy ked to tam citim tak sa aj bojim jest:( ale najem sa a chvilu to necitim a potom znova a znova mal som nieco podobne aj pred po rokom ze ties som "to" citi v krku ale po čase to prestalo,no teras to je zase a neviem ci mam ist ku krcnej alebo kde ?? :(( a hlavne sa bojim ze je to niaka choroba prosim poradte

Lulu2011

no moja tema...furt to mam :D a este horsie, kto este? ked kýchnem, sa mi tam nieco prilepi a potom odlepi, na zblaznenie toto, mam pocit, ze mi je uz vsetko ááá

anikam

uz treti tyzden mam pocit, akoby som mala nieco prilepene v krku. teda pocit to asi nebude, lebo ked som sa nastvala a zjedla som suchy rozok, aby som "to" nieco, co mi tam vadi odstranila, tak jeden den potom som to pri prehltani necitila, ale po tom znova ten neprijemny pocit. Aj sa bojim ist k lekarovi, ale co mi ine bude ostavat...Asi to odlozim po Vianociach, mali ste takyto problem? A ako ste dopadli?

zuzama

Mala som to tiez, po dlhom hladani a zosumarizovani aj inych priznakov, diagnoza: Panicka porucha.
Cize psychika, nervy, ako chces. Dnes uz nemam PP, ale pri strese a zatazovych situaciach, alebo uz len pri neprijemnych myslienkch, hrca v krku sa vracia. Nevsimam si to, prejde to same.

NAĎA14

Plúcna mi zistila slabšiu bron.astmu.Teraz chodím alergologičke tá to sleduje,užívam vakcínu na imunitu a ešte lieky.Ale onkologička mi vravela,že to býva psychického pôvodu.Keď to budeš sledovať možno na to prídeš,čím mám viac stresu tak sa to objavuje nanovo.

Fifi2009

Nada - a? vysledok? ja to mam dlho uz niekolko rokov s prestakami raz lepsie, potom horsie, v poslednej dobe na to vkuse myslim, bola som uz aj u lieictelky povedala, ze to je z nervov, ale neviem s azbavit predstavy, ze tam nieco mam :( ale tak snad nejake vysetrenie by to uz ukazalo, dost rýchlo sa aj unavim a od mala mam napr. problem s liekmi dusim sa pri prehltani

NAĎA14

Mna poslali na krčné odtiaľ na vyšetrenie plúcnej a na štítnu žlazu.Z plúcneho na alergológiu.Ale môze to mať aj psychický podklad.