Očkovanie do Indie

RNG

Vakciny ucinkuju tym, ze napadaju8 telo a vyvolaju obranne reakcie. ked si myslis, ze napadanie je zdave, tak mas nejaku divnu logiku. Naviac vakciny obsahuju konzervacne latky a adjuvanty, ktore su pre telo skodlive az jedovate. A to nehovorim este o roznych cudzich pre telo bielkovinach,geneticky modifikovanych materialoch , ktore su dnes v skoro vsetkych vakcinach vyrobenych za poslednych 20 rokov.
A vobec, stracam tu cas zbytocne, temy na ockovania tu uz boli mnohe a fakty okolo toho si mozes vyhladat sama na roznych uvedenych linkoch. Takze tu nie je o com diskutovat, najma ked o tom dokopy nic nevies, len sa chces dohadovat.
Kto sa chce nechat ockovat, nech si dopraje.
Ale za dnesnej situacie s vyrobcami vakcin by som to rozhodne nedoporucoval. Bye

0vecka

2 RNG jj su laicke. Proste prehlasit ze kazdy kto sa zaockuje (tym co mali ti tipci v peru) ochorie/pride mu zle atd. je len sproste zavadzanie.

Chces povedat ze kazde jedno ockovanie je nezdrave?
Ako vies ake ockovanie chce zakladatelka zobrat?
Nemyslis si ze odmietnutie nejakeho jedneho konkretneho ockovania sposobi viac negativnych ako pozitivnych ucinkov?
Cim sa lisis od jehovistov ktori chodia od dveram k dveram a tlacia ludom do hlavy pravdu?

RNG

Ovecka netaraj za kazdu cenu!.
V triede mojej vnucky ma vyse polovice rozne potravinove alergie a to sa neda ziadnou diskusiou odskriepit, To je holy fakt.
Tak isto ta moja osobna skusenost z Peru sa neda nijak odskriepit. Tych 5 bolo vsetkych viacnasobne ockovanych, ostatni nie. A prave tych 5 malo zdravotne problemy, ini nie.
Tak prosim odpusti si tie nemiestne poznamky, prosim.
Ja sem nechodim s tebou polemizovat, ale informovat ludi o roznych inych lekarskych nazoroch a obcas, dost zriedkavo sem dam aj osobne pozorovania, ktore, samozrejme, su len laicke, ale za to este stale platne.

0vecka

Ok takze z polovice mame tretinu. a mozno ked budem este rypta tak z toho ze vsetci mali problemy bude nakoniec ze mali problemy traja a z toho sa jeden zaockovat nedal.

Aj kebyze uznam ze tato druha verzia je rpavdia tak musis uznat ze si zavadzal a to presne robia aj korporacie. Neklamu uplne ale negativa trosku zatlacia do uzadia kde tu privru ocko a pozitiva vychvalia do neba.

RNG

Inac z nedavnych skusenosti ma tiez uistuje , ze situacia okolo ockovania je vseobecne podozriva.
Pri nasej rekreacii v Peru som bol v skupine(15), kde 5 sa dali pred vyletom asi mesiac zaockovat odporucenymi vakcinami pre tu oblast. A ti jedini trpeli pocas vyletov.Skoro stale im bolo zle, jeden musel dokonca cestu prerusit a vratit sa domov.
Ostatni sme boli OK v tropoch, bez problemov.

RNG

Inac ja tu sice uvadzam lekarske nazory na to, skupiny lekarov, co su proti ockovaniu, ale ja sam mam svoje vlastne vyhrady uz z mladosti, ked som lezal v horuckach proti konskym davkam tetoanovych bolestivycy injekcii(v tom case) v horuckach doma.
A uc vtedy som mal akesi podozrenie, ze sa tu deje nieco nekale, hoci som to nevedel nijak dokazat.
V 70-tych rokovh v USA ockovali vacsinu proti chripoke, apredsa boli epidemie, casto vacsie, ako pred ockovanim, tak ludia zacali vakciny odmietat. Ale preslo dalsich 30 rokov,. ludia zabudli a zase tloacia tie vakciny, napriek tomu, ze nijak nebolo oficialne preukazane ako ucinne, vyrobcovia nechcu davat presne rozbory na verejnost("vyrobne tajomstvo") ale ani statnym /federalnym uradom ako FDA!!!.
A situacia z mojej mladosti(50 roky), ked som v mojej triede napr nepoznal nikoho s alergiami. okrem sennej, dnes neexistuje, lebo polovica deti ma rozne potravinove a vzdusne alergie.
A aj v mojej mladosti boli chemicke zamorenia,
Takze jedine, comu to mozem pripisat je extra zamorenia od vtedy, tj chemikalie, chemicke lieky a najma vakcinacia, kde v USA dieta do 18 mesiacov, co podla mna este nema byt vobec vakcinovane dostane az 56 roznych vakcin, casto v kombinaciach, ktore su radove nebezpecnejsie, nez jednotlive vakciny, ktore utocia na telo.
A vyhnut sa tomu je skoro nemozne(USA), lebo deti bez vsetkych nariadenych vakcinacii neprijmu ani do statnych a dokonca ani do drvivej vacsiny sukromnych skol. To je samozrejme kompletne protiustavne.

RNG

Ja vobec netvrdim ze kazdy ma z ockovania problemy, ale reakcie su dost caste, ovela castejsie, ako lekari pripustaju a celkova skoda alebo uzitok su znacne podcenene alebo precenene. Proste pravda je tu zastierana propagandou.
Co sa tyka tetanusu, kedysi castej choroby, lebo prenasacom boli kone a konsky trus, dnes je napr extremne vzacny a su velmi ucinne atb na jeho adresovasnie, takze masove preventivne ockovanie je podla mna nezmysel. Najma ked je to kombinovane s inymi vakcinami, co je prilisny utok na telo odrazu.

0vecka

2 RNG kym mi nepojde o zivot tak sa nedam ani ja ockovat. Ale nieje to tak ako to tu prezentujes. Ze kazdy alebo kazdy druhy kto sa zaockuje ma zrazu problemy. To je hlupost.

Ockovanie dokonca aj pomaha, otazne je ale ci ma viac pozitiv ako negativ.

RNG

Pridavam sirsi prispevok
www.celostnimedicina.cz

Totiz mne bpolo odjakziva jasne, ze ockovania maju casto skodlive ucinky, co som poznal na vlasnej kozi pri bolestivych ockovaniach napr proti tetanusu niekedy davno.
A tak isto mi je jasne, ze telo sa moze sustredit na vyrobu len urciteho mnozstva obrannycyu latok,. tj ked mu odvratis pozornost tym , ze vybudujes nejaku specificku imunitu(za predpokladu, ze to je pravda. co je ako vidis dost pochybne)je to vzdy za cenu vseobecnej imunity. Naviac radove zvysenie roznych alergii nasvecuje, ze deti dostavaju silne zamorenia roznych typov, co vyrobcovia vakcin dosial podvodne zapieraju.

RNG

Ovecka, problem je v tom, ze ockovanie casto nepomoze proti roznym chorobam, ale dokonca zvysi ich pravdepodobnost. A to nehovorim o zamoreniach, co dostanes s nimi do tela ako ortut, adjuvanty a podobne, tiez produkty genetickej modifikacie, lebo dnesne vakciny sa povacsine vyrabaju pouzitim genetickych modifikacii.
Uz aj v Cechach sa to objavilo v literature, pozri na
: www.celostnimedicina.cz

a podobne
Takze osobne si nedam do seba nic napichat, pokial sa tato situacia zatajovania, podvodov a skreslovania statistik nevyriesi.