neviem sa rozhodnúť-mám manželku aj milenku

nova

Luke27, ja mám 28 a moja žena 30 rokov.Ešte neviem ako to vyriešim, ale záleží mi na synovi a tak tolerujem svokru, ale keď je u nás tak sa sňou nebavím...

new

mám taký návrh :), možno dosť strelený, ak prídeš najbližšie domov, tak si lahni k Tvojej žene, aj keby to malo zmanenať, že budeš medzi svokrou a ženou. Snáď jej svitne a ak nie, tak budeš mať istotu a snáď aj dôvod pre prípadný rozvodový súd.

Luke27

chlape ja mám taký pocit čo tu čítam že sa treba "zbaviť" svokry bo ona ti to celé doje**la. No tiež nechápem tvoju ženu to si nevie zastať svoj názor? tak potom sa asi nevie zastať ani teba a svokra ťa asi má už od začiatku vážho zsťahu zo ženou v ZUBOCH proste nechcela takého ako si ty a to ju jebe že je dcérka nema chlapa podľa predstáv matky a tak ti to kazí. mikto-š: súhlasím s tebou o tom ľahnutí do postele, šak môj dom ne ona je len hosť a čo si myslí o sebe že je pán Boh alebo čo, toto je vrchol DRZOSTI. a čo s tou milenkou no neviem ja by som sa nedokázal rozviesť už len preto že mám syna. najväčší problem v tvojom vzťahu je tvoja Svokra a navyrieši sa to kým si neuvedomia obe že každá má už svoj život, proste tvoja žena si nesmie dať kecať do života od matky! PS: a kolko to máš rokov? a ja vie že sa to nepatrí ale kolko má tvoja žena? dik dúfam že to všetko dobre dopadne

livaa

Zvaz svoje rozhodnutia uz ako sa rozhodnes. Uz nemas rad svoju zenu?? A preco ju podvadzas? Neklape vam to v posteli,alebo sa neustale hadate,je to stereotyp??
Treba si zivot spestrovat,mas predsa syna,najma komunikacia je velmi dolezita medzi vami. Ale po case by si pri milenke sa dostal do tej istej situacie,niesi s nou dennodenne a potom uz by si bol ako so zenou. Vyries to,a nesed na dvoch stolickach. To je podla mna chvilkovy ulet,tak sa zobud a bud zodpovedny,otec aj manzel. neverim ze uz k zene nic necitis.
Zacnite od znova a koniec stereotypu,spestrit,spestrit,zmente to od zakladu aby si nemusel hladat to inde.....vela stastia

mikto-š

Ak by som prišiel po 3 týždňoch domov a nájdem svokru v mojej posteli, tak si ľahnem /na drzovku, možno aj nahý/do mojej postele.Urob si doma poriadok.

kristinatt

fiha a citis sa s nou dobre...ked vies ze v podstate je slusne povedane ta tvoja milenka lahka zenska ? ked ide do postele so zenatym a este mas aj syna...ale v poho.... ked chces mat k.... v pohodicke....

alti

v tieto dni som kdesi citala, pocula: "Je obrovske umenie zit cely zivot v stastnom manzelstve. Ale da sa to". Drzim Ti palce, aby si sa rozhodol spravne. Vzdy sa da zabojovat, ujst z docasne nefungujuceho vztahu je to najjednoduchsie, aspon zdanlivo.

joja2

a svokru treba z bytu von... skús dať manželku kompromis.. že čo by robila ona, keby si ty spával so svojou mamou vo vašej posteli.. ved ta musí pochopiť

joja2

nechce sa mi to čítať.. ja som zažila niečo podobné, čo ty.. opustila som priatela pre iného, a vtedy som to pokladala za správne.. myslela som si, že ho už nemám rada a tak.. veľmi som mu ublížila, lenže on až doteraz nevie, že som ho podvádzala.. lenže prešlo pol roka a musela som bývaleho prosiť, aby mi dal ete šancu.. a po dlhom prosení mi ju aj dal.. lenže moje výčitky sú tu doteraz.. som si uvedomila, akú hlúposť som urobila, že som ho nechala pre nejakého idiota.. doteraz si to neviem odpustiť.. som mala také šťastie, že som našla takú osobu, ako je moj priatel a ja som ho takto podvádzala.. ved on je úplne perfektný.. strašne ho zbožnujem.. a doteraz si to neviem fakt odpustiť, že som urobila takú blbosť.. uvidíš, že to oľutuješ.. a máš predsa záväzky a dieťa.. ti garantujem, že to oľutuješ po čase.. a čo ak si žena nájde priateľa.. šak ak ju opustíš,tak ona nebude na teba čakať donekonečna.. dobre to zváž.. potom daj prosím vedieť, ako to celé dopadlo.. neurob hlúposť..

zuzu9

Kolok na rozvod stoji 2000SK.a trva asi tak 5mesiacov.Najlepsie je ked sa dohodnete s partnerom a hlavne ohladom deti ak ich mate a potom to ide bez problemov.