neviem sa rozhodnúť-mám manželku aj milenku

nnn

Ešte vyskúšaj byť nejaký čas so ženou,ale keď to bude naďalej tak prebiehať ako si písal,tak konaj podľa svojho uváženia..držím palce

nechápem ???

rozvod trva dlho. minimálne pol roka, ak sa so zenou vies dohodnúť. ak nevieš, tak určite oveľa dlhšie.
Sumu neviem, daj si vyhľadať súdne poplatky. mohlo by to tam byť.

ale radím ti premysli si to, prediskutuj so ženou. Možno to ešte stojí za to. A ak sa odviaže od svojej mamy, možno objavíš novú príťažlivosť.

Rozvodom môžeš syna aj stratiť ... Vzťahy rozvedených môžu byť zložité ...

nechápem ???

začni pracovať na rozvode !!! toto nemá budúcnosť. Jedine ak sa žena prizná k tebe a nie k mame, tak by som uvažoval nad opustením milenky. Ak ju teda ešte stále máš nejako rád. Ale v tom prípade by svokra musela z bytu von.

nova

áno, je to pravda!lebo jej celá rodina sú zvyknutý byť stále pokope a zas moja-sme rozhádzání po celej európe.Ja už som s ňou niekoľkokrát hovoril o samostatnosti, ale vždy to dopadne hádkou a aj kvôli tomu mám už iný vzťah.A už aj kopec ľudí sa mi smeje, že či žijem aj so svokrou.

new

preboha, čo to píšeš?? Tvoja žena spí s mamou v tvojej manželskej posteli???? Sprav si poriadok so svokrou a pohovor si so svojou ženou.

kacenka88

si uvedom ako na to zareaguje syn, mysliš že ho urobíš šťastným ak budeš pri inej žene a heho mamu a svoju ženu opustíš? ja by som sa pokúšala nájsť si cestu a kompromisy so ženou a nie milenkou , držím palce pri rozhodovaní, neuro chybu, kt. by si ľutoval !!!

nova

Aj dosť robí to,že moja žena je väčšinou so svojou mamou,kt.ju diriguje a káže čo má robiť..už náš vzťah nie je taký aký bol na začiatku krásny a romantický...keď prídem aj domov s 3týždňovej práce,tak ja nespím na manželskej posteli ale spí tam svokra so ženou..takže aj manž.intímnosti skoro nie sú..a preto mám už ku všetkému odpor,jedine čo mi je ľúto, tak to je môj syn..

aja 25

...suhlasim s new....nad takym krokom treba velmi porozmyslat tu nejde len o teba ale o tvoju manzelku ,syna a konecne
aj o tvoju milenku...je na tebe ako sa s tym vysporiadas ale urcite vzdy niekomu ublizis.