Epilacia laserom v okoli analneho otvoru

rittka

ked ta to nejako psychicky tyra, normalne prejdi ziletkou.daj si do poriadku zdravie, teda uprav alebo aspon ustal hladinu hormonov a az potom investuj do lasera. 5 korun to nestoji, a preto by to boli zbytocne vyhodene peniaze.

unimax

ved prave s tymi hormonmi je to tazke, lebo mam stitnu zlazu zistenu a este mi budu robit podrobne testy, takze preto hned nejdem na ten laser

rittka

podla mna to je bolestive vsade. ja chodim na laser uz tri roky a stale si poplacem. zalezi od prahu bolesti. okolo analu, no urcite nic prijemne. ale ked ta to velmi trapi, da sa to vydrzat. a 5-7 krat, no je to individualne. na niektore miesta staci aj 5, na ine je 7 malo. tu su chlpky pevnejsie a hrube, podla mojho nazoru 7 stacit nebude, ale tazko polemizovat.treba vyskusat a uvidis. ked mas v nerovnovahe hormony, mozes na laser chodit donekoecna, chlpy porastu. najskor si toto treba dat doporiadku. a ked uz nic nezaberie, fakt uz len ta slivka :P vela odvahy :)

rittka

v takom pripade nie je o com. objednaj sa,robia to v akomkolvek derma centre. im je v podstate jedno kde ti to opalia, hlavne, ze zaplatis. vyjde ta to okolo 80euro.

rittka

ale co si, laser je drahy. nalej si zachodovej misy slivovicu, hod tam rychlo nazhavenu zapalku, frisko gatky dole, posad sa a poriadne si ulav! netreba sa hanbit, zatlac ako len vladzes! a mas po probleme, zadarmo