ockovanie po chorobe

Príspevok v téme: ockovanie po chorobe
majka__

mozem byt zaockovana proti chripke uz buduci tyzden, ked antibiotika mam dobrat vo stvrtok? teda ak ratam, ze sa budem citit dobre. lebo dnes mi dala lekarka antibiotika a sa ma pytala ci chcem sa dat zaockovat proti chripke. a kedze mam pocit, ze mi to pomaha, tak som povedala, ze ano. antibiotika mi dala do stvrtku. totiz ja by som to mala co najskor rada za sebou, kedze injekcie nemam rada a kolabujem uz pri pomysleni na nich :o)

kaciatko7

ja osobne by som sa zaockovat urcite nedala. pokial viem o rizikach, nebudem predsa robit niekomu pokusneho kralika. radsej si posilni imunitu a chripku zvladnes bez akychkolvek problemov a bez rizika. ockovanie ti moze sposobit len dalsie zdravotne problemy. pises, ze ti ockovanie pomaha, potom naozaj nechapem, ze mas za potreby uzivat ATB...tym padom ti asi velmi nepomaha. inac, po ATB je potrebne uzivat probiotika, kvoli obnoveniu crevnej flory, ktoru ATB znicia. zdrave crevo je zaklad zdravia. pridala by som dobry vit C, zdravu stravu plnu zeleniny, obilnin, posilovat imunitu (betaglukany, pohyb, ranna sprcha striedavo tepla a studena voda...) a posilnis svoj organizmus proti roznym chripkovym virusom, okrem ineho. ockovanie je cisty biznis, nic pozitivne pre organizmus. ked sa uz budes rozhodovat, precitaj si aspon na doleuvedenych linkoch, ake rizika prinasa.

mirka 23

nedavaj sa očkovať, dodrbeš si imunitu, radšej si kup niečo na posilnenie imunity. Výborné je C (práškova forma - kyselina askorbova z DM) a chora nebudeš

lenka11111

uz ked nemas rada tie injekcie tak sa rdsej neockuj. vakcina proti chripke je ucinna len na 30%. viac si o tom precitas na strankach ako ockovanie.org ci rizikaockovania.sk ci badatel.sk

rizikaockovania.sk

a po dalsie (ak sa predsa rozhodnes ockovat) kedze si teraz chora nemala by si sa s ockovanim ponahlat, lebo mas oslabeny imunitny system a mohla by si si privodit neake komplikacie co ti vsak lekar urcite nepovie.

moj nazor je NEOCKOVAT proti nicomu