Skype a historia

suzanna

Prosim vas vedel by mi niekto poradit ako vymazat historiu konverzacie na skype?Alebo ako si skype zakodovat aby sa tam nikto okrem mna nedostal?Skusala som to vymazat s okienkom nastavenie ale uz mi to nefunguje ako som instalovala sluchadla s mikro nejako sa to zablokovalo a nechce spravy vymazavat.Poradte niekto prosim dakujem

heheheeeeeee

V tomto roku to už ide je to jednoduché,daj si nastavenia a tam si to uz pohladaj kedy si si s nim pisala,a je to :)

rebellin

Mozes skusit toto C:Documents and SettingstvojuzivatelApplication DataSkypetvojnickchatsync
tam su vsetky chaty, od koho vsak je,je zlozitejsie zistit, nie je to podla mena ale podla nejakych cisiel

natrium

Skype pouzivam uz nejaky ten rocik, mam americku verziu, neviem, ako sa maze historia pri menach, ale mne staci, ked idem do historie a tam si to rad radom mazem, kolko chcem a co chcem...

rebellin

natrium, nie je to blbosť, ak pri konkrétnom mene vymažeš históriu a potom sa k tomu menu znova vrátiš, zistíš, že to tam ostalo.Vyskúšaj si to pretože zjavne sa nevyznáš.Samozrejme že sa dá vymazať aj história u konkrétneho kontaktu ale je to komplikované,bežný užívateľ to nemôže zvládnuť, ak tie súbory vôbec nájde, o čom pochybujem.

olinka.

asi tak nejak... mám 25 rokov a písala som si s jedným človekom... ovšem na skype chodia aj moji rodičia a keby si to prečítali bolo by zle-nedobre. v tej chvíli som si to neuvedomila.