Zmenšeny nos - fotky

Shark

Julia123 tu si najdi toho, ktoremu sa odporucam kazdemu cloveku, co niekedy bude o nejakom, hociakom zakroku rozmyslat, so sirokou obklukou sa vyhnut:
www.kardioklub.biznisweb.sk
Je to masiar, jedine, co ho zaujima je ako vytiahnut z cloveka eura, pre neho si iba kus masa

lnnl

pocuvajte ja tiez rozmyslam,nad plastikou lebo mam otrasny nos,siroky,velke nozdry a poriadne nahor,no ako prasiatko :D
len si neviem predstavit ako by mi ho zmensili viem ako sa zmensuje "orli" ale taky ako ja?nemam sajnu

lost

kilbils

ten datom.cz dost skresluje vysledok, kedze ta babenka na "po operacii" vyzera krajsie (oci, pery, obocie, farba tvare) ako na "pred operaciou"

:P

M&M

Kilbils, sama uvazujem nad zmensenim nosa a tak som si chcela pozriet tvoje foto na azete, ale nic tam uz nebolo. Kde by som mohla vydiet aky nostek ti vykuzlili?

kathryn

kilbils,

prosim ta nemohla by si mi poslat na teba mail, asi by som mala viac otazok co sa tej opearcie tyka, lebo stale neviem, ci ano ci nie, a koho vobec vybrat.. :-(

karthryn

ahoj,

dakujem, asi som to prehliadla :-), lebo ja tiez rozmyslam nad ruzinovom, mam to najblizsie, ale neviem ktory z nich robi nosy.

kathryn

kilbils,

ahoj ak sem este chodis, mozem sa ta spytat na meno chirurga ktory ta operoval? dost by mi to pomohlo pri rozhodovani.

Diki