Sen

millli

Pre biopich, asi mas na niekoho velku zlost, ktoreho by si najradsej asi zavrazdila. On sa ti vo sne zmenil na psikov, lebo zabijat ludi je vlastne trestne. Vlastne mozno je to viac ludi. A ty si takto vlastne odburavas napatie. Pre kristinak, aby si sa zbavila tych snov, treba prestat na to mysliet, co zle by sa mohlo stat. Lenze to nie je vobec lahke.

millli

Ja mam tieto druhy snov.
1. Nieco, co som videla v reali alebo vo filmoch a citala v knihach a potom sa mi to splietlo do snov.
2. Zazitky z minulosti, co som volakedy prezila.
3. To, co sa este len stane, o den, o pol roka.
4. Nieco, coho sa bojim, z coho mam strach.
5. To, tie najkrajsie sny, po com tuzim.
Najtazsie je vykladat sny sama sebe, lebo to, co chcem, aby bola pravda, je mozno len moja tuzba.

millli

Vsetky sny neviem vysvetlit, co znamenaju. Skusim.
Pre lost, asi si mal pocit bezmocnosti v tom case, ked sa t snivalo s tym mimozemstanom. Proste tvoja noha musela ist tam, kam si ty nechcel ist. Da sa to povedat aj tak, ze ze si musel robit nieco, s cim si uplne nesuhlasil. Mohla to byt nejaka uloha, nieco v skole, v praci, doma, sluzba pre kamarata.
Neviem, co znacia vojaci a pocitac. Cislo 10 tiez ma nejaky vyznam, ale nevyznam sa v cislach, ktore su vo sne. vyznam sa akurat v cislach, ktore nas ovplyvnuju v reali. Teda cislo 1 znamena indivudualitu, silnu osobnost, nezavislost, niekoho, kto si mysli, ze je najlepsi, aj velku tuzbu byt sam. Moze to byt aj vodca, sef cohosi, niekoho, kto sa spolieha len na seba.
Nula znasobuje ucinok cisla, pri ktorom stoji.
Pre niika, toto by mohlo znamenat, ze si nejako podvedome vycitila, ze sa nieco stane. Niektori ludia proste vycitia, ked sa im blizkym deje nieco zle.

biopich

joooj ja som dnes mala strasny sen! zabijala som stenata take cierne psiky :( co je pre mna des lebp mam psiky velmi rada oni sa nedali a kusali ma...potom som mala dalsi sen a v nom mi vypadali zuby aj s dasnom a potom sa mi rozsypal jazyk bolo tro priserne take skutocne...viem len tolko ze zuby ked vypadnu nevesti to nic dobre :(

niika

razs ami snivalo ze som bola s kamaratkov von s niejakymi chalanmi co sme nepoznali a oni ze nam daju cislo zas stastiim..to cislo bolo 666 a ze ho amme vytocit 2x..ja som kamaratku od toho odhovarala ze nech to nerobi no ona to napokon spravila a tiez dva krat a ptm sme v tom sne sli akoby na taky velky futbalovy stadiaon a tam sme uz boli aj smojim bratom a pozabijali sme tam vsetkych ludi (niejaky mafiani) ale jeden prezila bol na pc..a rano som sa zobudila s placom
Cez den somsa dozvedela ze kamarakynho brata chytila poclicia ze ma nieco s drogami ale ptm z toho vyslo nieco uplne ine a asi o 3hod. mi dola sprava ze je brat v nemocnici s otrasom mozgu lebo ze spadla O2 arena na pohode v trencine a bol tak aj moj aj kamarakyn brat...
tiez sa hovori ze co sa sniva sa stava presny opak, takze ked v sne jeden prezil tak v realite jeden zomrel ..no je to dost zamotane ale aj jasne :)

lost

3 dni dozadu som mal sen, ze som cital email na gmail, na mojom PC, a zrazdu tam bol email a nejake cislo 10. Otvorim som a tam bol text o tom niecom ze druha svetova alebo tak nieco s tym ze precitanim tohoto emailu ma budu prenasledovat duse padlych nemeckych vojakov z 2.svetvej. potom som sa ani za svet nevedel pohohnut, pocul som zvuky neskutocne nahlas, mobil mi zvonil vsetko, jedine s v nohach som mal silu, ruky boli nepohnutelne. bolo to tak neskutocne realne, ze neviem povedat ci to bol sen alebo nie :D

jajka001_

ja som mala dnes velmi divný den, desivý...aj moj synček, my mávame tak naraz, sme prepojený. a ten sen bol s ním. neda sa to opisat, aj keby som chcela. nieco ako psychohoror.

lost

Dnes sa mi snivalo nieco ... hm zvlastne.
Kto si pamata diskusiu "Imaginarna", tak som bol s nou vonku, len tak prechadzka :)
Zvlastne, ale to bol jeden zo snov z ktoreho by som sa nikdy nechcel prebrat :)

Po nocnym morach (zvlastne ze dva krat zasebou) ze som na streche a neuveritelne realne vyzerajuci sen, mimozenstan s rukou ma chitil za nohu a prebral som sa :D
Ktovie ci to bol naozaj len sen :D

Ale ten prvy sen :(
mohol som v nom rovno skapat, mal by som svaty pokoj :D

Asi zacnem pracovat na stroji casu..... Alebo videonahravac snov, alebo umely MATRIX...

KristinaK

Milli,dakujem velmi pekne za pomoc. Uz som sa obavala,ze je to nieco velmi zle,hlavne tie motyle...
Co mam robit,aby som sa uz konecne zbavila tych snov? Stale mam take cudne sny,ktore ma potom len trapia.

millli

To, ze ho vidis mrtveho, znamena, ze sa o neho bojis, ze sa bojis, ze ho stratis. Ze sa mu stane nejaka nehoda alebo, ze ta opusti, ze sa bude venovat viac inym clenom rodiny ako tebe, odcestuje. Motyle zamenaju volnost, moznost volne lietat a uzivat si zivota. Mali bordovu farbu, to je vlastne zmes cervenej a asi fialovej. Fialova znamena duchovno a rozmyslanie a cervena lasku a vasen. Kedze si citila smrt, smrt v sne znamena zmenu v zivote a podla tychto motylov sa nieco zmeni v tvojom lubostnom zivote. Bud ziskas partnera alebo ak uz mas partnera, on zmeni svoje spravanie. Hadam sa dalo pochopit, co som napisala.