Sen

KristinaK

Prosim vedeli by ste mi pomoct? Zase sa mi snivalo,ze otec mi zomrel. Vidiet so ho nevidela,len som vedela,ze je mrtvy. Na druhy den sa mi snivalo zase s bordovymi motylmi. V sne som mala pocit,ze to zase znamena smrt... Len som nevedela,ze preco su bordove a nie cierne...
Co to moze byt zase?

millli

To, ze sa ti sniva, ze fajcis a pritom v skutocnosti nefajcis, moze znacit aj to, ze by si rada urobila nieco zakazane, mozno rebelantske a nemusi ist len o cigarety a fajcenie. Mozno by si rada ukazala svetu, ze si mozes robit, co chces a nebyt obmedzovana.

alzbee

zelena: no v tom sne mi strasne chutia cigy a uplne prezivam pocit uvolnenia, ked taham ten dym do seba a potom vydychujem :D strasne casto sa mi to sniva..teraz mam 20 rokov a naozaj uz od takych 17, ci 18tich rokov ma tento sen prenasleduje...v skutocnom zivote som uz skusala parkrat fajcit (proste tak zo zvedavosti:)), ale neviem slukovat-drhnem sa z toho. Tak neviem..zeby ma to niekde vo vnutri trapilo, ze vlastne neviem fajcit? :D ale ani nechcem fajcit, tak neviem, preco by ma to malo trapit...

zelena

milli, asi ta uz kamarat parkrat vytiahol z kase, hm? :)
alzbee, tak toto je fakt sranda :)) a chuti ti v tom sne? :) neriesis nahodou susedov fajciarov, alebo take nieco...

alzbee

Tak mne sa permanentne uz take dva, ci tri? roky sniva, ze fajcim cigarety...dym slukujem hlboko do pluc a uplne si to vychtnavam..no zaroven si hovorim, ze preco fajcim, ked mi to nici zdravie, ved ja som nikdy nefajcila ?...v realnom zivote som naozaj nefajciarka, neznasam ciagretovy dym, takze neviem...moj sen mi asi odkryva moje tajne fajciarske tuzby :D :D

millli

Bola som aj na stranke vykladsnov.sk, ale pisu tam, ze z technickych dovodov nie je mozne pridavat dalsie sny. nepoznate dalsie stranky, kde sa daju dat vykladat sny, okrem snar.sk?

millli

Neci zac. Mna by zaujimal posledny moj sen. Plavila som sa aj s inymi cestujucimi na obrovskej lodi po mori. Ked ta lod isla do zakruty, more sa strasne rozburilo a mne sa zdalo, ze sa lod prevrati a my sa vsetci utopime. Namornik, ktory kormidloval, ju vsak udrzal a potom som zistila, ze je to vlastne moj kamarat a na tej lodi robi kapitana. potom sme pokojne vosli do pristavu. Vedeli by ste to vysvetlit? Dakujem.