Od 1. z a č í n a m

Príspevok v téme: Od 1. z a č í n a m
punčáčik

Od 1.10. VÁŽNE začínam chudnúť. Chcela by som pomaly zmenšiť porcie jedla, neprežierať sa, po 17h nepapkať a športovať.
Viem že to nepôjde hneď všetko na raz ale dúúúfam že si to pomyličky osvojím a budem krááááásna.
Teraz je so mňa krááááááásny sloník.
174cm - a momentálne po prežratom dni 108,7 kg!!!! Pane Bože. To som za posledný rok pribrala 16kg!
Pridajte sa sloníky.

barbinka

poradkyna: ale mne to stačí. Ja by som naozaj nevládala jesť ešte nejaké vločky s mliekom, podľa mňa je to strašne sýte. Buď by som si dala vločky, alebo obed. Ale oboje by som naozaj nezvládla.

poradkyna

a niekde nieje napisane ze clovek musi jest 5 krat denne, niekto je 3, 4, 5, 6 a niekto dokonca aj viac krat..

ale na to ze jest 3 krat denne je to podla mna strasne malo..

barbinka

nadia: ja som to veľmi dobre pochopila a aj keď som aktívny športovec, tak mi stačí jesť trikrát do dňa.

poradkyna

barbinka
z toho mala co si napisala co zjes musis mat tak stiahnuty zaludok ze sa ani necudujem ze necitis hlad a ze si prepnena

barbinka

nadia:tak ver tomu, že by som bola. Hrávam tenis 3-5krát do týždňa, vykonávam dosť naročný šport na kondičku a na techniku. Hrávam 1,5 h - 2 hod. Po tenise vždy idem plávať, mimo toho som v lete ešte chodievala na bike a na korčule. A raňajkujem iba samotný jogurt, niekedy aj s banánom, obed - polievka + hlavné jedlo (bezmäsové) a večera hocičo, ale väčšinou tuniak so zeleninou, tmavé pečivo, alebo cottage, hocijaké ryby. A ver tomu, že som preplnená.

barbinka

nadia:tak ver tomu, že by som bola. Hrávam tenis 3-5krát do týždňa, vykonávam dosť naročný šport na kondičku a na techniku. Hrávam 1,5 h - 2 hod. Po tenise vždy idem plávať, mimo toho som v lete ešte chodievala na bike a na korčule. A raňajkujem iba samotný jogurt, niekedy aj s banánom, obed - polievka + hlavné jedlo (bezmäsové) a večera hocičo, ale väčšinou tuniak so zeleninou, tmavé pečivo, alebo cottage, hocijaké ryby. A ver tomu, že som preplnená.