Moze byt priatelka tehotna?

Príspevok v téme: Moze byt priatelka tehotna?
Bendžo

Takze...Mali sme sex s priatelkou v aute.vsetko bolo okey lenze sme pili. a ja som sa nevedel urobit.a uz vobec nie s kondomom.ona uz bola davno a ja nie.tak som dal kondom dole aby som sa uz urobil...no a ako som sa urobil tak som ho vytiahol.len sa bojim ze nie vcas.v aute je malo miesta a tak. a ona mala 1 den po menstruacii.myslite ze nieje tehotna?? dufam ze nieeee. a som pocul ze su nejake tabletky ked sa stane nejaka nehoda alebo tak...ako to je??? pls poradte..diky :) aa poprosim len normalne odpovede :)

hahaha

majuš: nehnevaj sa namna ale väcsiu debilinu som nepocula..tak pozor vsetky,co nechcete byt tehotne netreba uzivat antikoncepciu ani nic ine,staci sexovat v aute :D

Heinz-klátil

Na dôsledky si nemyslel? Tak ti treba jebeš piješ a teraz nam tu plačeš? vyrieš si to sam ja k tomu namam už čo dodat len že si nezodpovedne decko

sodok

Chlapce ked chces pocut pravdu, tak staci, ak si mal v noci poluciu a neumyl si zalud, bo spermia prezije mimo semennikov cca 36 hodin podla teploty. Mno a teraz to moj zlaty nezistis, bo zena moze mat tri mesiace menstruaciu a moze byt pri tom tehotna. Je tu dost realna sanca. Par korun za ochranu (nemyslim kondom) napr. nuvaring, naplaste(aj ked tym naplastiam sa neda verit), zname tablety...to ta teda nezabije...ked si mozes dovolit auto... radsej zaplat chlape, inak o auto este prides, ked nebude mat dieta v com spat :D...

EmilyKay

Vajíčko je schopné oplodnenia len 12 hodín - v čase cca 7 dní po skončení menštruácie. Treba ešte niečo dodať?

aluska

majus ty co za hovadiny trepes? to je hadam jedno kde sexujes, sanca na otehotnenie je ta ista...a co ked su tam stiesnene podmienky?sak ked sa do nej urobi...nemam slov

majuš

ako pochybujem ze by otehotnela a k tomu este v aute ked si predstavim ake tam su stiesnene podmienky mne sa to v aute tiez stalo a viac krat ale som tu a neotehotnela som to az potom :) v inej situacii ale nemas sa coho bat a ked tak este stale je tu moznost ze si to nahate alebo pojde tvoja kocka na interupciu teda ak to bude mozne...ale fakt nemusis stresovat...i ked furt je tam to keby ze...

leeerka

ako tehotna by byt nemala,ale je otazne, ci naozaj neostalo nieco v nej .. a sice mala neplodne dni,ale cert nikdy nespi ..a je tabletka "po" vola sa escapelle a musi s auzit do 72 hodin .. ale cim neskor, tym mensi ucinok