Nádor v prsníku- aký odporúčate postup???

kaciatko7

Petuska B, tu mas zopar linkov, stoji za to, si to precitat:
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
ak budes mat cas, precitaj si, je tam vela zaujimavych a prospesnych info

Petuska B

Zatiaľ vám ďakujem veľmi pekne za informácie. Máme to v rodine, zomrela mi na to teta pred pár rokmi a tiež by som sa najradšej vyhla chirurgickému zákroku pretože viem, že keď ju už raz otvorili išlo to už veľmi rýchlo dolu vodou a boli potrebné ďalšie a ďalšie operácie. Najhorší je prístup lekárov :-( Dodrbú vám zdravie, lebo všetky vyšetrenia sú drahé a ak si sám nejaké nevypýtate ani vás naň nepošlú. Dnes nebolo toho lekára, ktorý by bol schopný túto informáciu oznámiť, nebolo toho lekára, ktorý by prebral zodpovednosť a tak si vás podávajú jeden od druhého. Najlepšie však na tom je to, že tam stojíte s nahými prsiami a okolo vás zo 10 ľudí, každý na vás čumí, každý si vás obchytkáva a učí sa na vás. Vždy som bola zhnusená z nášho zdravotníctva ale je to čím ďalej tým horšie. Najlepšie na tom je to, že v dnešnej dobe vám gynekológ na každučký váš problém predpíše HAK akoby to bola zázračná tabletka a pri tom vám spôsobí viac problémov ako vám pomôže. Ide to dosť rýchlo a lekári odporúčajú okamžité chirurgické odstránenie, čomu veľmi naklonení nie sme. Momentálne to riešime systémom, čím viac názorov lekárov tým lepšie a najlepšie sú aj tak skúsenosti ľudí, ktorí si tým sami prešli, resp. ich príbuzných. Preto som sa o pomoc obrátila na vás všetkých.
Áno, tiež poznám jednu pani, ktorá si to spravila, resp. udržuje zdravou stravou. Myslela som skôr na najvhodnejšie potraviny, tuším by to mala byť červená repa, paradajky... Plus ak niekto viete o nejakých výživových doplnkoch atď. Zatiaľ vám ďakujem, ak by vás alebo niekoho iného ešte niečo napadlo budem vám veľmi vďačná za akúkoľvek radu.

kaciatko7

ked ti mozem povedat za seba, na operaciu by som nesla z toho dovodu, ze po takomto zasahu do organizmu sa rakovina stava agresivnejsou, aj imunita sa oslabi. a ta je pri rakovine nesmierne dolezita. nador organizmus nepovazuje ako nieco cudzie, je to po lopate povedane, akoby smetny kos, kde si telo odklada nepotrebne veci, ktore nevie inou cestou vylucit. ked sa nador odstrani operaciou, problem ako taky sa nevyriesi, kedze organizmus zostane v rovnakom a vlastne este horsom stave. rakovina je metabolicka choroba, je sposobena napr. aj nespravnou vyzivou (pri rak. prs, zenskych veci zohrava velku rolu aj estrogen, sice aj pri inych druhoch rakovin, ale myslim, ze pri tejto este viac-preto ortodoxna medicina pouziva na liecbu hormony, bohuzial synteticke), takze je potrebne dodat organizmu potrebne latky, zmenit stravu, napravit metabolizmus, imunitu a potom si organizmus s tym poradi aj sam. bez akehokolvek drastickeho zasahu.

kaciatko7

Petuska B, jedna moja znama, inac pani okolo 50-tky, mala kedysi nador v prsniku. kedze predtym internet este nebol a nemala velmi pristup k roznym vyzivovym doplnkom, zvolila ciste surovu stravu a dala si to do poriadku. ale dodrziavala ju asi 5 rokov. na chemo bola len jedinky krat a kedze videla, ze sa potom necitila dobre, viac tam nesla. jej sa to podarilo ciste surovou stravou. teraz je uz informacii o roznych liecbach neurekom, niekto sa lieci ortodoxnou medicinou, niekto vyz. doplnkami, niekto zvoli ciste hladovku, surovu stravu. tazko rozhodovat za nu. podla mna, by nebolo na skodu si prestudovat vsetko dostupne. kedze sa s rakovinou stretavam dennodenne v realite, v nasom beznom zivote, viem ti povedat, ze mi osobne sme sa rozhodli pre kombinaciu metabolickej liecby s alternativnou medicinou. takze kombinacia viacerych protokolov, takisto zmena stravy, celkoveho pristupu k zivotu, pohyb...proste vsetko dostupne a hlavne co najprirodnejsie. odmietli sme operaciu, chemo aj ozarovanie. ale to je uz na kazdom, aku cestu si zvoli. tato, ktorou ideme my vyzaduje vela discipliny aj odriekania, ale dari sa nam. to je hlavne. drzim palce

1zenaxy

to najlepsie prekonzultovat s odbornikmi, t.j. s onkologmi.....moja matka mala nador v prsniku, nebola operovana, brala hormonalne lieky, ale to je liecba vhodna pre zeny po prechode, zila s tymi liekmi este 4 roky a zomrela na porazku, mala 83,5...