Nádor v prsníku- aký odporúčate postup???

Petuska B

ahoj severanka, ďakujem za informácie, včera som volala svojej homeopatičke či by sa na to dala, povedala, že ona by si to netrúfala liečiť, keď tam už fibroadenom je, ale že po operácii by bola ochotná dať telo do poriadku. Tak ak budeš hľadať homeopata, skús takého čo je homeopat- lekár. Pupalkový olej mi príde dosť slabý na akýkoľvek problém, ale neublíži, takže ako doplnok ho užívať môžeš.
áno kaciatko- určite to súvisí s hormónami, telo je zrejme tak nastavené, že do 30- tky by mala žena porodiť aj kojiť.

severanka123

ahoj, Petuška
Aj mne diagnostikovali fibroadenóm, ale rozhodnúť o operácii som sa mala sama, radila som s viacerými lekármi, je to tak 50:50, vybrať aj nevybrať.... Ale ja som sa rozhodla, že nie. Ak by ma tlačili lekári, tak by som možno reagovala inakšie...
Ináč čítala som na nete, že babám s touto diagnózou zabrala homeopatia, konkrétne MASTODYNON a PHYTOLACCA. Len to nechcem len tak kúpiť, ale chystám sa k homeopatičke, viem, že tá liečba je u každého iná... ale bola som rada, že som našla na nete niekoho, komu ten nádor fakt zmizol..... A ešte som našla, že pupalkový olej je tiež fajn... Má niekto s týmto skúsenosti???
Od zajtra mám dovolenku, plánujem žlčníkovo-pečeňovú očistu Glauberovou soľou - skúšal niekto? Ale to treba celý deň sedieť na záchode a mastiť zadok:-))

kaciatko7

ked tak rozmyslam, co odporucila doktorka, ohladom toho tehotenstva a kojenia, moze to byt tym, ze tieto utvary su hormonalne zavisle a tym padom v tehotenstve a kojeni asi v organizme prevladaju urcite hormony a pravdepodobne to pri takychto stavoch pomoze. no neviem, len tak uvazujem. musim postudovat. ak nieco najdem, dam ti to sem.

kaciatko7

ano, chapem ta. sama sa musi rozhodnut, ako si to bude liecit. ale chvalabohu je to nezhubne. skoda, ze aspon stravu nedodrziava. lenze na druhej strane je dobre, ze si to tak nepripusta, psychika je nesmierne dolezita. mne dalo kopec roboty sestru presvedcit, to asi tym, ze som ta mladsia, ale teraz uz sama hlada, studuje o tom, vymysla, stala sa z nej riadna maniacka na zdravu vyzivu :) dufam, ze sa neurazi, ked si to bude citat :)
inac, v tej knihe to tiez presne sedi na moju segru. je to vsetko take zvlastne, ze cloveka to nuti premyslat, nikdy som sa nezamyslala nad takymi vecami ako tento rok. zivot je naozaj na zamyslenie.
petuska, verim, ze to vsetko dobre dopadne, budem drzat palce :)
inac, zaujimalo by ma, co vam ta pani dala. tie pripravky. ak budes mat trosku casu, napis mi prosim ta nieco blizsie o tom.

Petuska B

No ja momentálne tiež nie som doma, ale dnes jej mali robiť už predoperačné vyšetrenia. Ano, také knihy mám aj ja doma a všetko na ňu sedí. Pokiaľ viem, tak stravu už nedodržiava. Žiaľ, nútiť ju nemôžem, to si musí uvedomiť sama. Lekárka jej odporučila otehotnieť a kojiť, zrejme to nejak súvisí so vznikom takéhoto tumoru. Neviem. Ja osobne by som sa rezať tiež nedala a nemám z toho dobrý pocit, ale rozhodnúť si to musí ona sama, je to jej telo, jej zdravie.

kaciatko7

petuska, nedala som sa odradit, len som bola doma na SK, tak nebol cas na pc. velmi ma tesi, ze tvoja sestra to ma nezhubne, len co ma netesi, je ta operacia. nechcem sa starat, ale ja osobne by som sa rezat nedala. je to podla mna velky zasah do organizmu a nemyslim, ze by bol ziaduci. myslim, ze sa to da aj inou cestou, keby sa telo vycistilo, tak sa zbavi aj toho utvaru. ked uz operovat, tak aspon poriadne organizmus cistit, podporovat imunitu, aby sa s tym zasahom vyrovnalo. ako ste na tom so stravou?
inac, velmi dobru knizku som objavila, vola sa Duchovni priciny nemoci, krasne tam vysvetluju aj priciny vzniku rakoviny, okrem ineho.
pozdrav sestru, najma vela optimizmu a viery a vsetko bude dobre.

Petuska B

Ahoj kaciatko :-) som rada, že si späť, že si sa nedala odradiť niektorými ľuďmi a ďakujem za link. To sa nás netýka, ale ďakujem jojke za info- určite to niekomu pomôže.