Nádor v prsníku- aký odporúčate postup???

jojaj joja

fu,to mi odlahlo,sorry,ale cela som sa roztriasla ked som zbadala tuto temu.sestra uzivala Avemar robil s nou zazraky aj psychicky aj fyzicky.dostanes ho v lekarni.

Petuska B

jojka písala som to už, že je to našťastie nezhubný tumor. Lekársky záver presne znie :
Degenerovaný fibroadenóm s početnými amorfnými makrokalcifikátmi.

jojaj joja

Petuska stale nepises ci to ma sestra zhubne alebo nie.ja som tym presla.moja sestra mala zhubny takze ja som to s nou cele presla.

Petuska B

Ahojte, prepáčte, že som sa neozvala. Tak tá pani v Rimavskej sestre pomôcť nevie, dokáže vyliečiť tekutinu v nádore, ale sestra to má tvrdé bez tekutiny, takže o týždeň musí ísť na operáciu :-( Chceli sme sa tomu vyhnúť ale iná možnosť nie je. Ale aspoň jej dala nejaké prípravky ktorými ju pripraví na operáciu, jedná sa zhruba povedané o detox, aspoň čo som pozerala zloženie prípravkov. Žiaľ ja kontakt na ňu nemám, objednáva ma vždy kamarát, viem, kde by ste ju mohli nájsť.

kaciatko7

severanka, tesi ma, ze to nemas zhubne. ale tu detoxikaciu organizmu nebude na skodu podstupit. ak ides pit stavy, pozor na ovocie, obsahuje vela cukru, radsej by som zvolila ciste zeleninove stavy. podla mna, schudnes urcite, ale aspon sa telo zbavi roznych toxinov a nepotrebnych utvarov. a po vycisteni organizmu sa vaha upravi. este by som pridala cesnak, vela dennodenne, cesnak dopravuje do rakovinovych buniek kyslik a tieto nie su schopne prezit v prostredi bohatom na kyslik. preto sa odporuca aj kazdodenny sport, prechadzky, pretoze tie tiez okyslicuju. okrem toho je silne antimikrobialny, protiplesnovy atd. sestra jedavala aj 5 strucikov denne, v zeleninovych salatoch, stavach.
petuska, dufam, ze ste ok, daj vediet ako pokracujete a ako sa sestra drzi.
pekny den prajem :)

zlato

Tak Severanka prajem ti krasny vecer !
Je to fantasticke, ze mas tu biopsiu za sebou - aj ked s takymi nepríjemnymi zazitkami - a je to ohromne, že budes v poriadku. Drzim Ti palce, nech sa ti dari aj nadalej. Mam za sebou obdobie, ked som cakala po operacii na vysledky a viem, ake je to oslobudzujuce, ked Ti oznamia, ze staci chodit zatial len na kontroly.
Ak mas zaujem o tu detoxikaciu,zatial pozri si stranku www.svz.szm.sk. Ked prestudujes, a oslovi Ťa , tak sa mi ozvi. Poslem Ti svoj kontakt- mail aj mobil. Maj sa krasne.