Nádor v prsníku- aký odporúčate postup???

Petuska B

Nevadí severanka že si sa rozpísala, pokojne sa rozpíš, veď je to k téme a akákoľvek informácia môže pomôcť, možno aj niekomu inému. Áno, prístup lekárov je otrasný. My sme boli na onkochirurgii a vystriedali sme asi 3 lekárov, lebo každý deň tam bol iný. Kým muž lekár, nič nevysvetlil, človek vystresovaný, nevie čo ho čaká, čo to má, on hneď naplánoval operáciu, pri tom si človek musí ísť vybaviť papiere všade možne, príde na druhý deň pripravený na biopsiu, po trojhodinovom čakaní ťa pošlú domov, lebo sa to má robiť pod sono, nevedeli by sa trafiť. Tak musíš prísť na ďalší deň - našťastie tam bola už žena- lekárka, tie sú zrejme viac empatické, človeka vystresujú, že je to nádor a treba to okamžite vybrať a poriadne nič nevysvetlia. Bola milá, pekne všetko vysvetlila, čo to je atď.
Inak ma zaujíma, či to bolí, keď ti robia biopsiu, lebo niekoho to nebolí a niekto zas hovorí, že to bolí a cítiť to.
Presne tak, je veľmi veľa prípravkov, ktoré ti ponúknu ale myslím, že všetky pôsobia na tom istom princípe- telo detoxikovať, očistiť- veľa sa tým vyrieši no a potom fungovať na zdravej strave.
No my ideme do Rimavskej k jednej pani, ona robí aj diagnostiku, proste vidí tvoje telo a orgány z vnútra, poradí ti čo máš jesť, čo jesť nemáš a navrhne ti prírodné produkty. Je to dosť drahé, ale mám dobré referencie, kamaráta dala tiež dokopy, ja som bola iba na diagnostike- sama sa rozhodneš či chceš aj produkty, žiaľ my to máme dosť ďaleko a musíš potom chodiť každý týždeň na kontrolu k nej. Ale poviem ti, bol tam jeden pán, ktorý mal rakovinu, lekári mu dávali dva týždne života- rozprávala som sa, po pol roku neverili vlastným očiam keď došiel na kontrolu- že vôbec došiel a rakovinu už nemal :-) vyzeral výborne :-)Lieči tak, že ti dá dokopy celé telo, neexistuje aby si si vybrala iba jeden prípravok, povie ti sama, že buď všetko alebo nič. Inak my tiež pijeme dosť rôzne šťavy, ovocné, zeleninové, nemyslím, že by si pri tom veľmi schudla, ak tak nejaké 2-3 kg. ako pri normálnej detoxikácii, toho sa fakt nemusíš báť.
Ešte k tým lekárom, človek sa cíti ako kus mäsa, oni sa na nás učia ale vôbec neberú ohľad na to, že človek je vystresovaný, bojí sa, je mu to nepríjemné, teda obzvlášť ženám.
Ja som tak bola na gynekologickom sone, teda nič príjemné, keď ti čumia do... viacerí ľudia. Len zavrieť oči od hanby, dýchať a rátať.
Fakt som rada, že to máš nezhubné aj my sme si vydýchli. Aj keď samozrejme nič neskončilo.

severanka123

Petuška B
díky moc... písala som Maikovi, nech mi pošle tie príspevky odborníkov. Chcem vyskúšať všetko, len aj tých prípravkov je toľko, že neviem, aké poradie zvoliť... a tiež, nemôžem kupovať všetko naraz. Tie očisty šťavami by som chcela, len fakt veľmi nerada by som schudla, som taká rada, že mám trošku sadielka a nechcem o to prísť.... čakám ešte, čo napíše zlato o tých šťavách...
Ináč to bola sranda na tej biopsii, mne tiež dvaja doktori držali prsník a naháňali tú hrčku, nevedeli ju napichnúť a robili si pritom srandu, tak som sa smiala aj ja, ale potom im vravím, že nech ma už opichajú, že som hladná:-)) ale bolo to brutálne, keď sme tam 6 žien čakali na výsledky, to je asi iba na Slovensku možné, že prišiel doktor so 6 papiermi a začal čítať po jednom priamo v čakárni, že "Pani Luptáková, je to zhubné, treba to vybrať, už včera bolo neskoro...." a potom povedal, no a vy ostatné, to máte nezhubné..." To si nemohol dať tú námahu a zavolať nás po jednom??? Žasla som. Žila som v zahraničí, tam je niečo také tabu. Pripomenulo mi to, keď som išla rodiť a po 10 hodinách som šla pod nôž na sekciu a v operačke stálo nad mojim nahým telom asi 6 chalanov a ja že, to toľkí ma idú operovať? A primár vraví, že nie, to sú študenti medicíny. Bolo mi to v tej chvíli jedno, ale potom mi to tak došlo, že sa ma mohli spýtať, či s tým súhlasím.... ale no, horšie veci sa stávajú... som sa rozpísala, dlho som tu nebola.... Napíš mi Petuška, ako pokračujete a čo skúšate....

Petuska B

severanka veľmi ti blahoželám! :-) Som rada, že to máš nezhubné. Sestre biopsiu ani nerobili, tri krát prišla, tri krát ju poslali domov, že sa to musí robiť pod sono a nakoniec jej to nerobili, lebo že to má veľmi tvrdé, doktorka tam napísala, že to má dobrý nádor- "makrokalicifikáty". Momentálne sa ide skúsiť liečiť k jednej pani, je veľmi dobrá. Tak uvidíme. Doktori to chceli samozrejme vybrať, vraj pre istotu. Samozrejme nikto nevie odhadnúť, či to bude rásť a ako sa to bude ďalej vyvíjať, ale tento postup sa mi rozhodne nezdá. Si rada, však, že to máš nezhubné. Určite budem rada ak sem tam napíšeš ako pokračuješ. Aj svoje skúsenosti s očistami. Chystáš sa vyskúšať aj očistu tými šťavami, o ktorých tu bola reč?

severanka123

Petuška B
ahojky, tak ja to mám za sebou, na výsledky biopsie sme čakala ešte na ten deň.... mám to nezhubné, doktor si poznačil, že sa nechcem dať operovať, takže sa teraz vrhám s veľkým optimizmom na očisty. napíšem viac poobede....

severanka123

zlato

To sa mi zdá neuveriteľné, že si schudla iba 2 kilá. Lebo ja by som veľmi chcela túto detoxikáciu vyskúšať, ale nemôžem schudnúť, ešte tie 2 kilá by som prežila.... napíš mi prosím viac info, ak ťa to neobťažuje, na môj mail. Ďakujem ti krásne.

maik

Ahoj Petuška B. poprosim Ťa, napiš mi: marek.1@centrum.sk, pošlem Ti v prílohe mailu odb.prispevok lekárov, je liečiteľné na prir.báze, bez vedľ.účinkov, je možná konzultácia poznám úplné vyliečenie. Napíšem Ti viacej. Držim palce.

zlato

severanka123
Sama som absolvovala ten pobyt na štavách. Už dvakrat. Ten pobyt nie je o hladovaní. Vôbec som nebola hladná a schudla som len 2 kg. Je to užasny pocit citiť aké más detoxikované telo. Odporúčam vyskúšať pomoc Dr. Fulovej. Stratit nic nestratiš, len budes bohatsia o jednu fantasticku skusenost. Chodievaju tam dievcata-ženy ktoré prekonali rakovinu.
Na stranke je link Liečeni pacienti a tam pri niektorých pacientoch je link TV archiv relácii Cesty nadeje, ( robi to Patricia Jariabkova-mozno si ju pamatate z relacii s Kukom! Najdite si cas pohladajte v archive v jednotlivych tyzdnoch tie relácie, mozno vas to oslovi. Uz teraz sa tesim, ze buduci rok tam pojdem znova. Keby ste vedeli ake je vsetko je take jednoduche až neuveritelne.

severanka123

ja pozerám tú stránku dr. Fulovej, všade sa píše o boji proti nádorom 20- a viacdňovou hladovkou - proste šťavy a voda. Lenže je to metóda pri ktorej sa chudne 1 kilo denne. Sú to všetko metódy vhodné pre obéznych ľudí, ktorí stratia nadvádu a vyliečia sa. ale čo tí, čo nemajú nadváhu, ja mám 54 kg, a to som dosť veľký jedák, lebo som stále v pohybe, si neviem predstaviť aké zásoby by si telo bralo, ak by som sa dala na hladovku. vie mi niekto poradiť??? o svojom nádore viem už pol roka, len kým sa človek dostane na vyšetrenie, trvá to..... jem zdravo, vylúčila som úplne cukry, alkohol, mäso.... ale nejesť vôbec??? čo teda ešte urobiť pre seba okrem tej hladovky???

Petuska B

Ďakujem vám všetkým za rady, dnes bola na vyšetrení na onkochirurgií, v stredu ju čaká biopsia a ešte ani nevedia, či je to zhubné alebo nie, už naplánovali operáciu na tento mesiac :-(( Musím povedať, že som z toho dosť mimo a nie iba ja. Ale o chirurgoch je známe, že radi režú a pri každej príležitosti. Myslím, že urobíme všetko aby sme sa tejto možnosti vyhli, úplne všetko. Tak dnes už prišli aj slzy, samozrejme každý si plače potichu a všetci sa tvárime strašne nad vecou a hrdinsky. Naozaj si vážim akúkoľvek radu či skúsenosť, ktorá môže pomôcť.

aazz

Petuška,

pozri sa na stranku Dr. Fulovej,( daj do google jej meno, alebo otvor stranku www.svz.szm.sk ) ale odporucam radsej jej zavolat a prekonzultovat stav tvojej sestry. Ona je velmi dobra lekarka a dobry clovek. Urcite poradi ako zmiernit chorobu cestou detoxikovania organizmu. Na tej stranke precitaj aj link: vylieceni pacienti
Držim Vam palce. Budem rada, ked vyskusate aj tu moznost.