Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plasticky na jazvy

Príspevok v téme: Plasticky na jazvy
Hugo Boss 1

Ahoj,xcel som sa spytat . Dal som si pred rokom vyberat znamienka, mam otrasne jazvy z toho.Skusal som snad vsetko, mezoterapiu,bio lapy od zaciatku,cotratubex a ine klaciove masti, dokonca drahe silikonove za ktore som vysolil asi 3 baby. Nepomohlo. Sice nemam ich vypukle ako keloid,ale vidno ich este . Pomohol by mi v tomto nejako plasticka operacia ? Kto ma s tym skusenosti ? ..Co by urobil plasticky chirurg ?? Poradte prosim,som zufaly

Kana

Noo takto... ja mám tiež jazvy...po operácii. Bola som sa poradiť s plastickým chirurgom a povedal, že plastická operácia môže dopadnúť buď dobre, buď sa to ešte zhorší (i keď sa to stáva len málokedy) alebo to ani nepomôže a ani neuškodí... Ja som sa rozhodla to vyskúšať a idem na operáciu budúci víkend. Lekár tomu dáva dosť veľkú šancu, ale bol povinný ma upozorniť aj na možný neúspech, takže tak.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.