Poloha na konika-sex

Príspevok v téme: Poloha na konika-sex
nemotorna

ahojte... mam jeden problem.. neviem ako na tuto polohu.. viem, zeju pokladate za vybornu.. ale ja proste.. neviem co mam robit... ako to mam robit.. neviem sa hybat.. strasne... citim sa nemotorna a potom ma chut na sex aj prejde... s ostatnymi polohami problem nemam, len s touto... tak vas prosim o nejaky navod, ako na tooo:) dakuejm

ChristopherK

jahodka: 5min? hm to moja partnerka si tolko ani neuzije sexu, nieto jednu polohu a hops na dalsiu polohu. ja som nemotorny a vydrzim tak 1-2min sexu, aj to pomale pohyby, partnerke sa to paci hore, ale ked zacne rychlejsie rychlejsie tak to nie je poriadne ani 1min. ked su to pomale pohyby tak mozno 1-2min. dost ma to stve, ale neviem ako to zlepsit. chcem jej dopriat plnohodnotny sex, ktory zato stoji. asi som nesika, co uz.

jahodka123

Každý má niečo. Ja sa hýbať viem, ale max 5 minút, lebo potom šaliem na stehná. Väčšinou som počupačky a buď som opreta o jeho hruď, alebo o zem, že mam tak obmotané ruky pod stehnami, čiže si trošku prenesiem váhu aj na ruky. Ale fakt 5 minút a mením polohu :-/

Adele153

Ja mám ten istý problém. Absolútne sa neviem hýbať. Priateľ ma síce usmerňuje držaním za boky, ale aj tak sa neviem chytiť tempa. Keď sme konečne zosúladení, tak o pár sekúnd to je zase nanič... Pripadám si dosť nemotorne, ale chcem sa naučiť hýbať, len neviem ako na to. :/

natalka2

mna tiez drazdi viac len kruzenie panvou nez hopsanie,ale moj priatel sa boji,ze mu ho pritom zlomim ci co,takze bohuzial tuto polohu nerobime..skoda

xxxxxxxxxxxx

mne kamaratka povedala ze ona to robi tak ze si cupne a tak na nom skacka ale mne to pride divne...no a neviem co je na tom tazke si na neho hopsnut a potom hybat panvou :)

Allenkaaaaaa

neviem ako tvoj priatel, ale napriklad ten moj vobec nema rad, ked v tejto polohe robim pohyb "hore, dolu". Samozrejme, ze z toho bolia stehna a nevladzes. Skus to inak, nasadni na neho a kruz panvou, hyb nou dopredu, dozadu...uvidis, ze ti to bude neskutocne stimulovat aj klitoris a tu bombu co zazijes...... :) Mozes mu pri tom lezat aj na hrudi, alebo sa podopri rukami, alebo sa vystri...sama si najdi, co sa ti bude pacit a jemu tiez

magicwoman

ja som tiez dlho nevedela prist na chut tejto polohe. a to hlevne z toho dovodu, ze som pri nej bola prilis vlhka a tym partner bol slabsie drazdeny a klesal, mäkkol..tak sme zmenili poloho zozadu nech sa zase vzpruzi a potom som si na neho opät vysadla..hned to bol iny pocit pretoze bol velmi pevny a dost to drazdilo aj mna, zacala som pomalymi pohybmi opierajuc sa o partnerovu hrud a popritom som zatinala vnutorne posevne svalstvo. ked citim ze uz to na mna ide, zrychlim a v poslednej dobe bez podopierania o partnera sa krasne dostanem tam kam chcem, plus ak mi partner pri tom jemne hladi prsia, vybicuje ma tym do sameho neba :) treba len trenovat popripade pri zhasnutom svetle , mozno roave toto je problemom, ze sa nevie zena uvolnit. tak smelo do skusaniaaaaa...

Slimáčik666

Sim:..Moja partnerka to tieť neovláda.. Ale zvykol som si na to že spraví presne to ćo si povedala..Dá sa na polohu na koníčka apotom si namňa lahne.. Mám pocit že sa jej dotýkam bodu G pretože je z toho úplne mimo.. Njekedy sa už musí vystriet zase hore pretože to už nemôže vydržať a tým pádom mám ja menšiu prestávočku.. =)

sim

Najlepsie sa clovek uci praxou. Aj ja som bola na zaciatku ako "nemotorne teliatko" a nevedela ako na to. Spolupraca partnera je dolezita, ako uz bolo napisane. Mne napriklad velmi pomohlo, ked som bola na parnerovi nie "na konika", ale na zaciatku na partnerovi "poleziacky". Tak bolo jednoduchsie hybat sa a parner nemal problem usmernovat ma hore-dole a pritom sa nemusel nejak extra namahat, a potom uz to nebolo poleziacky, ale opierala som sa rukami o jeho hrudnik, az nakoniec, ked som nadobudla istotu, tak "na konika" bez podpory ruk. Postupne som nasla spravne tempo aj sulad s partnerom.