predpisanie antikoncepcie v zahranici

pre martinau

v Anglicku je antioncepcia zadarmo, neplatis teda fixny poplatok 7.20 za recept.predpisat ju moze aj zdravotna sestra ak je nurse prescriber.vseobecne povedane-dostanes sa k nej velmi lahko a zadarmo!.avsak o nejakych pravidelnych kontrolach sa velmi neda hovorit:-(

martinau

ahojte a neviete mi, prosim, niekto poradit ako to funguje s antikoncepciou a jej predpisom v anglicku?
dakujem velmi pekne.

lejdi

bola som rok vo francuzsku, antikoncepciu ziskas zadarmo v centrach pre planovane rodicovstvo (ak si maloleta alebo studentka na vysokej - ak aj ne, tam dostanes antiku velmi lacno). celkovo je lacna vo francuzsku. bez odberov samozrejme. vo centrach planovaneho rodicovstva je to na randez-vous, teda si musis dohodnut termin v tom konkretnom centre

darika

Tak mas tri moznosti.Bud pojdes tak ku lekarovi a opytas sa.Ja som tiez v cudzine,a tu ti predpise anikoncepciu obvodny lekar bez ziadnych odberov krvi.Proste mu povies,ze potrebujes recept a on sa opyta aky druh chces.Ak nevies,poradi ti.Potom je dalsia moznost,ze ak tam niekoho uz poznas,poprosis,ci by ti nepomohli vybrat na ich meno.Aj to sa tu da.Alebo proste niekoho poslat doma ku tvojej gynekologicke a nech ti to poslu postou.