SEX vz. VOZÍČKAR

šoška

Ked prišiel o nohy tak to je uplne niečo ine , to je ozaj po tejto stranke zdravy . Len aby ste sa mali ozaj radi.

GARIAS

nemal poškodenú miechu a nemá problémy s únikom moču. Je to normálny chalan, ktorý prišiel o nohy...
Ide len o to, že ani ja ani on sme sa ešte nemilovali. Tak neviem, či ho nejak povzbudiť.. alebo ho nechať tak, nech sa "stará"??

šoška

Ak ma nahodou aj unik moču tak to budeš sklamana, určite bude mať aj ovela slabšiu erekciu a možno mebude mať vyron semena , oral ti určite nedovoli ,ale poskytne to určite tebe. To v tom pripade ak mal porušenu miechu , aspoň môj manžel ma taketo problemy. Priprav sa na to ,že možno zažijete aj trapas a bude to na tebe zvladnuť to s pokojom. A možno to bude uplne v pohode a ty zažiješ pekne chvile.

bobrica

Myslim, ze pokial sa jeho ochrnutie netyka tej inkriminovanej oblasti, tak by v tom nemal byt nejaky velky rozdiel. Samozrejme, ze je tam velke obmedzenie v pohybe, tak ale na to, ako sa vam to bude pacit, musite predsa prist vy sami dvaja. Na to rady neexistuju :)