Ako prestat lutovat to, co nebolo a mohlo byt? Neviem nanho zabudnut

Príspevok v téme: Ako prestat lutovat to, co nebolo a mohlo byt? Neviem nanho zabudnut
tana201540

Dnes je to mesiac.. a ja nedokazem zabudnut. Preco musim stale mysliet na cloveka.. kt pre mna tak vela znamenal a stale znamenal? Preco preco preco???? Ako sa zmierit s tym z uz nikdy NEBUDEM sucastou jeho zivota a ani on tou mojou ? Mam 18 a mam pocit ze ma to znici ... Vsetko co robim s myslienkou nanho . Bol mi NEUVERITELNE BLIZKY.. No najviac ma trapi to , ze som nespravila zrejme vsetko to co som mala. Nedavala som mu dostatocne najavo co citim k nemu . boli sme na seba totalne namotaní ..... Pri nom som pochopila co je to mat niekoho skutocne RAd a co je to LASKA...
Uz ho chcem konecne dostat z hlavy.. no nejde to vobec vobec.. Bojim sa Vianoc, Silvestra... Bojim sa tej samoty v sebe ked si uvedomim .. ze na mojom mieste je uz INA.. Preco si casto uvedomime co sme mali az ked to odide a na nas dolahne ta kruta samota??? A vycitky co by bolo keby...Trapi ma aj to ze o nikoho ineho VOBEC NESTOJIM .. lebo vsetkych porovnavam s nim !!! Casto sme planovali co raz este spolu urobime.. a zrazu .. bum . KONIEC VSETKEMU ... Aky ma vlastne vyznam lubit??????? Chcem jeho ...

hellyrose

Prežívam podobný problém:(ale s tým rozdielom, že za toto si môžem celkom sama...chodila som s chlapcom, skoro 5 mesiacov. Keď som bola s ním, nebola som si istá, či som bola šťastná a teraz viem, že som si nedokážila vážiť to čo som mala:(. A podviedla som ho...išla som na byt s priateľmi, ktorí ma strašne opili a tam sa to stalo. Vtedy som sa do toho druhého chlapca zamilovala. A tak som ho nechala...a teraz to ľutujem:(pretože to, čo som s ním prežila a to, čo som vtedy cítila sa už nezopakuje. Lebo to mi môže dať len on. A on tu nie je..a ten chlapec, s bytu, s ktorým som teraz ma ľúbi. A mne je to ľúto. Áno, aj ja ho mám rada. A veľmi. Ale už to nieje to, čo som cítila k tomu prvému, pre ktorého sa trápim:(aj keď s týmto zažívam krásne chvíle...dala by som všetko za to, aby som mohla cítiť blízkosť toho prvého:(ktorý mi stále píše a je milý...niekedy mám pocit, že mu chýbam a že by sa vrátil. Ale viem, že to si len nahováram. A chcem byť s týmto...chcem aby bol šťastný a aby som bola šťastná ja. Aj keď vždy budem ľúbiť moju lásku...

veverqua

Jediny sposob ako zabudnut na bolestnu lasku je laska nova. Ani nevies ako a objavi sa v tvojom zivote niekto, kto ho naplni. Viem, ze teraz vsetko vidis sede a cierne, ale je to normalne. Aj taketo stavy clovek v zivote musi mat. Snaz sa z toho ale naopak vytazit maximum. Je to skusenost, nieco, co ta posilni. Uz teraz si ovela silnejsia, ako si bola predtym. Ber to ako poucenie do buducnosti. Neviem sice, na com presne tvoj vztah stroskotal, ale v buducnosti sa tomu oblukom vyhni. Drzim palce.

nia555

aj ja som nieoc take zazila bolelo to neuveritelne trvalo asi polroka stale som dufala ze sa ku sebe vratime no nic sa nedialo a nakoniwec prisiel nikto iny spociatku len kamarat s ktorym by som si v zivote nevedela predstavit lasku noz zrazu sa vsteko zomlelo a tarz som stastna ze ho maam a zda sa mi ze je to omnooh lespie ako predtym...

Baja22

tana moja, ako som ten tvoj príbeh tak čítala tak som len krutila hlavou a pousmiala sa, lebo ja prežívam presne do bodky to iste.. každucku sekundu myslim na neho...bola som s nim 2roky a aj na vianoce, na silvestra sme boli spolu ako si pisala ty, a tiež sa strašne bojim co bude...co bude dalej... v podstate ani neviem ako ti mam poradit ked citim to iste a utapam sa v žiali že on je tiež s inou...a nie so mnou:((( u mna to je tak, že od našho rozchodu prešli 2mesiace a nedokažem nanho zabudnut stale myslim na neho a aj ked sa snažim najst si niekoho ineho ale nikto nedokaže nahradit tu prazdnotu v srdci...neviem ako u teba, ale u mna to je tak že on nechal mna a to najhoršim sposobom...začal sa pred mojimi očami bozkavat s inou a mna poslal kade lahzsie, no a to ešte den predtym sme boli spolu a tak neuveritelne štastny...bola strašna rana a normalne ked sa niekedy zamyslim nad tym všetkym tak sa bojim že budem celu mladosť sama:(( ja by som tiež potrebovala radu ako sa z toho dostat ale vobec netusim ako...v mojich myšlienkach je stale nadej že sa ozve ale to je už marne...a bojim sa ze može niekedy prist den ked mi napiše a ja ako poslušna frajerka všetko mu odpustim a vratim sa k nemu...lebo ma raz nechal a za par dni sa mi ozval a ja som sa k nemu vratila...:-/ Musime byt velmi silne a mysliet len na buducnost a nie na tych co nam sposobili strasnu bolest!! a ktory si nezasluzia ani jednu nasu slzu... chce to len a len cas a tak treba dufat ze ked ten cas prejde tak sa na nich budeme pozerat ako na poslednych chudakov co za to nestoja! urcite sa treba zabavat,byt s kamaratmi a nevyhladavat jeho spolocnost,proste do certa s nim! musime byt iba silne a podporovat sa... zvladneme to :(
:,(((

vratit cas

pred rokom som prezivala ten isty uboleny pocit a rezivam ho doteraz. vsade vidim iba jeho a cas ktory nikdy nevratim. preco som mu to vtedy nepovedala? vsetko mohlo byt inak...

anjelik9

to poznáme ked všetko končí u neho a zaspávame zo slzami v očiach ale to po pár mesiacoch prejde len budú dlhe ale potom bude fajn

katty192

no, dievča moje, to máš ťažké, ale všetci sme si tým prešli, teda takmer všetci, láska láska hm hmmmm, no čo? ide sa ďalej...