krvacanie pri sexe-uz nie je panna

lilian

chcem vediet ze ci ked ma moj partner vyprstoval a pretrohol mi blanu co som zistila podla toho ze mi tiekla krv ci ked budeme mat pohlavny styk ci ma to bude bolet a ci budem krvacat.

noro

ahoj beva nemohla by si mi dat na teba nejaky kontakt chcel by som sa ta este nieco popytat???ak by si mohla ,bol by som rad!!!zatial ahoj

noro

haliganda diky za tvoju radu no moja priatelka neberie ziadnu antikoncepciu!!!ty si brala ked si mala tieto problemy???

ja123

natalina, tak po prve si mladucka a mas na to cas a po druhe, ti co ta plasia maju pravdu. Priserne to boli a to krvacanie je individualne, niekto viac niekto menej... Dobra rada: pockaj aspon do 17ky!

natalina

mam 15 rokov a chceli by sme mat z priatelom sex a ja sa bojim ze ma to bude moc boliet a strasne krvacat prosiiiiiiiiiiim vas poradte mi uz som zufala kazdy ma stym plasi dakujem:-)

haliganda

Ahoj NORO, pocuvaj ma sem, mala som taky isty prpblem ako tvoja partnerka ... krvacanie pocas alebo po sexe . A vies co mi povedal doktor ??? vraj to nic nie atd. akoze super ale odvtedy sa m to uz nestalo. A ozaj ja berem HAK a tvoja frajerka bere nejaku antikoncepciu ?

:-)

Zkoušení na lékařské fakultě: "Proč panenská blána už nesroste?" - "Protože už pak na to nemá nikdy čas!

beva

Nemáš zač! A ak sa Ti mám priznať, tak toto čo píšeš ma nenapadlo, no neviem, či je niečo také možné, kedže panenská blana sa tuším nenachádza príliš hlboko v pošve. Ono ked si spomínal, že pri prvom sexe to bolo bez krvácania a objavilo sa to až potom, tak si myslím, že tam skôr pôjde o nejakú inú vec. Je to ťažko takto povedať, lebo ja nie som odborník, ale keby som mala takýto problém, isto by som vo vlastnom záujme zašla za lekárom (tým človek nikdy nič nestratí) Tvoja priateľka aspoň zistí v čom je problém a nebudete sa tým musieť trápíť. No ak niečo zistím, isto sa Ti ešte ozvem, hm? :)