aku avivaz pouzivate

jaja365

no napr kazdy mame inu kozu napr moja suseda nemoze prach bonux z toho sa jej vyhadzali deti a su aj prachy aj avivaze aj peny do kupela , aj mlieka také co deti aj my sa s toho vyhadzeme alebo grcaju moja nemohla bebu grcala ju nutrolin bebu sunar nie až kupila som ako kazala francuzke mlieko to je pre fajnove deti haha no a to jej dobre chutilo a nevracala ho ako babenko ked bola bolo aj pisane pre deti co su alergicé na cosi už neviem a to papala

dd

Vlastina diky za radu ohladom toho potoka, ale asi by som to pranie tam mala dost narocne, kedze ho mam riadne daleko..nebyvam na dedine, ako moja mamka, ktora ma potok 50m od chalupy ;)..

jaja365

tak dcera nosila 3 dni to iste ricenko este stale vonia super lenor cierny zatial boduje este kupim asi tento tyzden ten cerveny a k tym praskom kupujem ariel a persil ale napisali ste tide to este som neskusala skusim aj ten lebo ostane som skusila no dakujem zatial vam vsetym za vas nazor a prispevok

Vlastina

To urobis hlupost, lebo avivaz pradlo zjemnuje. Dcerke ju nedavaj, kym je mala, ale na vase oblecenie urcite ano. To by si potom ani nesmela pouzivat praci prostriedok, chod rovno prat do potoka:)

dd

pocula som to niekde, neviem uz presne kde..a potom mi to stihla pripominat aj moja premudrela svokricka, ze aby som nedavala dcerke na veci avivaz, lebo to skodi..a btw.dcerke nedavam ani na obliecky(ani pre istotu)..a ked som sa to o skodlivosti dopocula, mala som nakupene take mensie zasoby(2 litrove flase) a kedze to minam "zavratnou" rychlostou len na obliecky mne a manzelovi, tak tam este cosi avivaze mam..ale dominam to co mam a s avivazou koncim..